SOUTĚŽ Vyhrajte lístky na hvězdy polské scény Kamp!

Kultura Kultura
16. 9. 2013 13:09
Elektronická kapela Kamp! se zastaví v MeetFactory
Kamp!
Kamp! | Foto: Aktuálně.cz

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz dvakrát dva lístky na koncert kapel Kamp! a Deaths v pražské MeetFactory.

Soutěžit lze do středy 18. září (do 11:00), výherce budeme informovat mailem, jejich jména budou zapsaná na guestlistu před koncertem.

Agilní polská scéna vyšle ke konci září na pódium pražské MeetFactory jednoho ze svých stěžejních zástupců a sice trojici Kamp!. Ta pro domácí publikum není úplně neznámou, neboť čtyři roky dozadu zdárně odjezdila československé turné s českou kapelou (viz. soutěžní otázka) a bezesporu si stihla nasbírat fanoušky i v našich končinách.

Jejich hudební směr probíhá na synth-popové lince s odbočkami k osmdesátkovému discu a pravidelnými zastávkami na prosluněných odpočívadlech balearic čerpaček.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

Doprovod na této a dalších československých zastávkách jim bude dělat pražská formace Deaths (kdysi Girls On Drugs), za kterou momentálně stojí mladičký, nicméně multi akční post hardcoreista Igor Bruso (hraní v tvrdých jádrech Slave Driver). Je ústřední postavou, hlasem a duší všech skladeb a zároveň autorem všech Deaths videí (průpravu získal režií videoklipů pro Apostate, Swan Bride a v neposlední řadě i pro Charlie Straight).

Po odchodu kytaristy Lukea Mayena se zvuk Deaths posunul k ještě zasněnějšímu eighties popu, takže coby support nemohla volba padnout na úrodnější půdu.

 

38279

 

Právě se děje

Další zprávy