Souboj Miss pro Slovenky, jsou prý krásnější než Češky

ČTK ČTK
10. 4. 2010 22:46
O vítězství slovenského týmu rozhodli diváci České televize a Slovenské televize
Účastnice Miss Česko-Slovensko 2010
Účastnice Miss Česko-Slovensko 2010 | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Praha - Ve vzájemném "klání" vítězek soutěží Miss ČR a Miss SR uplynulých tří let v sobotu večer v Praze zvítězila šestice miss a vicemiss ze Slovenska.

O vítězství slovenského týmu rozhodli diváci České televize a Slovenské televize, které soutěž Miss Česko-Slovensko 2010 odvysílaly v přímém přenosu, hlasováním formou SMS zpráv z mobilních telefonů.

Organizátoři nové zábavné soutěže zohlednili rozdíl v počtu obyvatel obou zemí. Protože Čechů je oproti Slovákům asi dvakrát více, ohodnotili jednu SMS zprávu zaslanou z Česka jedním bodem a ze Slovenska dvěma. Kolik hlasů obdržel slovenský tým a kolik český, však pořadatelé neprozradili.

Česko v soutěži reprezentovala vítězka minulého ročníku Miss ČR Aneta Vignerová a pětice vicemiss posledních tří let Lucie Smatanová, Hana Věrná, Zuzana Putnářová, Veronika Pompeová a Veronika Chmelířová. Slovenský tým tvořily loňská Miss SR Denisa Mendrejová a vicemiss Lea Šindlerová, Marcela Ševčíková, Sandra Manáková, Martina Tóthová a Barbora Palovičová.

Podrobnou reportáž ze zábavné show najdete na webu Bleskově.cz

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy