Snoop Dogg si u Bílého domu zapálil jointa a urážel Trumpa. Ten žádá jeho zatčení

Magazín Magazín
9. 11. 2018 15:31
Americký raper Snoop Dogg pokračuje v provokaci amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zapřísáhlý odpůrce Trumpovy politiky se tentokrát vydal přímo k jeho sídlu. "Tak jedeme do Bílého domu. Všichni jste tady tajní agenti, co? Chtěl bych jít ven a udělat si fotku, ale nemůžeme tady parkovat," pokřikoval z auta. Video, které sdílel na Instagramu, ale obsahuje i nevybíravé komentáře směrem k Trumpovi. Muzikant si navíc zapálil v parku jointa. Prezidentův právník žádá po raperovi omluvu, Trump dokonce jeho zatčení. Obě reakce ale zatím zůstaly bez odezvy. Snoop Dogg zatím pracuje na nové písni s názvem Make America Crip Again, která je zřejmou parafrází na Trumpovo předvolební heslo.
Ať jde prezident do p**ele, vzkázal Snoop Dogg Trumpovi před Bílým domem a zapálil si jointa | Video: SnoopDogg
 

Právě se děje

před 42 minutami

Jablonec a Liberec odehrají v boji s pandemií imaginární derby

Fotbalisté Jablonce a Liberce sice kvůli pandemii nového koronaviru a přerušení ligy nebudou moci o prvním dubnovém víkendu odehrát plánované podještědské derby na hřišti, zápas se ale uskuteční aspoň imaginárně. Severočeští rivalové začnou v pondělí na odložené utkání prodávat vstupenky v hodnotě 100 korun a výtěžek věnují Krajské nemocnici v Liberci na podporu v boji s nemocí COVID-19.

Fanoušci si mohou v internetové síti Ticketstream kupovat lístky až do neděle, kdy se mělo derby původně hrát. Počet charitativních vstupenek není nijak omezen.

"Místo prestižní fotbalové bitvy se teď svádí jiný a mnohem zásadnější boj, a to boj o lidské životy. Nesvádí ho fotbalisté na zeleném trávníku, ale zdravotníci v nemocnicích. Jejich soupeř je bohužel obzvlášť zákeřný a o to jsou jejich statečné a obětavé výkony obdivuhodnější. V tom boji jim všichni musíme aspoň symbolicky pomoct," uvedly kluby ve společném prohlášení.

Fanoušci po zaplacení obdrží e-mailem speciální elektronickou vstupenku. "Poslouží vám jako stálá připomínka toho, že když to bylo třeba, nezůstali jste v ofsajdu. Věříme, že se v našem kraji najde dost lidí, kteří své zdravotníky v jejich zápase nenechají samotné. Pořiďte si svou vstupenku na derby proti koronaviru, pořiďte ji i svým blízkým. Nikdy nevíte, kdy někdo z nich pomoc zdravotníků bude taky potřebovat," dodali severočeští rivalové.

Podobnou iniciativu spustila nedávno Zbrojovka Brno, která se snaží vyprodat někdejší stadion Lužánky při imaginárním utkání se Slavií. Jde o připomínku slavného zápasu z října 1996, na který dorazilo 44.120 diváků, což je dodnes nejvyšší návštěva samostatné ligy. Výtěžek z virtuálních vstupenek získá na boj s koronavirem brněnská Fakultní nemocnice v Bohunicích.

Další zprávy