Snoop Dogg si u Bílého domu zapálil jointa a urážel Trumpa. Ten žádá jeho zatčení

Magazín Magazín
9. 11. 2018 15:31
Americký raper Snoop Dogg pokračuje v provokaci amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zapřísáhlý odpůrce Trumpovy politiky se tentokrát vydal přímo k jeho sídlu. "Tak jedeme do Bílého domu. Všichni jste tady tajní agenti, co? Chtěl bych jít ven a udělat si fotku, ale nemůžeme tady parkovat," pokřikoval z auta. Video, které sdílel na Instagramu, ale obsahuje i nevybíravé komentáře směrem k Trumpovi. Muzikant si navíc zapálil v parku jointa. Prezidentův právník žádá po raperovi omluvu, Trump dokonce jeho zatčení. Obě reakce ale zatím zůstaly bez odezvy. Snoop Dogg zatím pracuje na nové písni s názvem Make America Crip Again, která je zřejmou parafrází na Trumpovo předvolební heslo.
Ať jde prezident do p**ele, vzkázal Snoop Dogg Trumpovi před Bílým domem a zapálil si jointa | Video: SnoopDogg
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy