Luxusní let za 500 tisíc. Vlastní sluha, postel i minibar

pej
11. 2. 2015 10:59
Jak se létá v první třídě Airbusu A380 saudských aerolinek?
Jaký komfort nabízí první třída saudských aerolinek? | Video: YouTube

Video - Aerolinky Etihad Airways se snaží svým klientům nabídnout co nejvyšší možný komfort. Nyní v jejich nabídce naleznete i možnost cestovat  v luxusním apartmá o ploše 125 metrů čtverečních.

To se nachází v přední části Airbusu A380 a skládá se z vlastní ložnice s povlečením nejvyšší kvality, obývacího pokoje s minibarem a televizí, sprchy a toalety. Je určeno pro dvě osoby, kterým je k dispozici i osobní sluha vyškolený v londýnském hotelu Savoy.   

"Jediné, co jsem si přál, aby tenhle let nikdy neskončil," přiblížil svůj dojem italský obchodník a letecký nadšenec Gino Bertuccio pro USA Today.

Jednosměrná letenka z Abú Dhabí do Londýna ho vyšla na 20 tisíc dolarů (v přepočtu zhruba 490 tisíc korun).

 

Právě se děje

před 58 minutami

Izraelská armáda zneškodnila čtyři rakety vypálené ze Sýrie

Izraelská armáda v úterý zneškodnila čtyři rakety, které byly na izraelské území vypáleny ze Sýrie. Agentura AP oznámila, že kvůli raketovému útoku se rozezněly varovné sirény na Golanských výšinách. Syrská agentura SANA informovala o výbuchu, který byl slyšet poblíž damašského mezinárodního letiště. Bližší informace neposkytla.

Izrael v minulých měsících útočil na íránské cíle v Sýrii a minulý týden také izraelská raketa dopadla na dům jednoho z vůdce palestinské radikální organizace Islámský džihád v Damašku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy