Sex v samořídících autech bude do 20 let běžnou součástí života, tvrdí vědci

Magazín Magazín
14. 11. 2018 16:28
S rozšířením prodeje samořídících aut bude stoupat také oblíbenost sexuálních styků v nich. Myslí si to výzkumníci z jihoanglické Surreyské univerzity. Autonomní doprava promění i hotelový a restaurační průmysl.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Až 60 procent Američanů mělo během svého života sex v autě a podle vedoucího nejnovější studie profesora Scotta Cohena bude tento počet neustále narůstat. 

Samořídící auta podle Cohena změní kromě sexuálních návyků také hotelový a restaurační průmysl. "Lidé v nich budou spát, což bude mít dopad na motely. A budou se moci také stravovat v autech fungujících jako restaurace," dodal profesor specializující se na turismus a dopravu.

O výzkumu, jenž byl prezentován v časopise Annals of Tourism Research, informovala řada amerických i britských médií.

Samořídící auta změní i sexuální byznys. Zejména pak v místech, kde je povolena prostituce a fandí se rozvoji autonomní dopravy. "Představa Red Light District (známá vykřičená čtvrť v Amsterdamu, pozn. red.) v pohybu není nic nemožného," myslí si Cohen.

Zamýšlí se i nad tím, že by firmy mohly vyrábět také speciální auta sloužící právě pro sexuální aktivity. "Sex zkrátka prodává. A je pravděpodobné, že někdo to bude chtít zpeněžit," citoval jej web The Daily Dot.

Cohen věří, že autonomní doprava bude kralovat silnicím již do roku 2040 a s ní možná i vykřičené domy na kolečkách.

Video: Takhle to vypadá v samořídícím Renaultu

V samořiditelném automobilu Renault si můžete za jízdy hrát s virtuální realitou | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy