Je nahá, nebo oblečená? Ruska ohromila lidi na internetu dlouhými vlasy

eri Video eri, Video
9. 10. 2021 7:00
Neuvěřitelně dlouhými vlasy ohromila zdravotní sestřička z Ruska miliony diváků na internetu. Ohromnou sledovaností se může pyšnit i otec, který s pláčem nechává svého syna očkovat, a zvířátkem na konec je kočka vyluzující u mazlení opravdu zvláštní zvuky. Podívejte se na sestřih nejúspěšnějších virálních videí posledních dní.
Ruská kráska ohromuje dlouhými vlasy. U kadeřníka byla naposledy v 5 letech | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Ruský plynárenský gigant Gazprom zastaví vývoz plynu do Moldavska, pokud do prosince nebude nová smlouva

Ruský plynárenský gigant Gazprom pozastaví vývoz plynu do Moldavska, pokud nebude do začátku prosince podepsán nový dodavatelský kontrakt. Oznámila to dnes podle agentury Interfax firma. Moldavsko po vypršení dřívějšího kontraktu muselo kvůli nedostatku energie vyhlásit stav nouze, upozornila agentura Reuters.

Moldavská premiérka Natalia Gavrilitaová v pátek uvedla, že Moldavsko a Rusko se stále nedokázaly shodnout na ceně a dalších podmínkách nové dohody. Dlouholetý kontrakt s Gazpromem vypršel Moldavsku koncem září, podle listu Kommersant byl ale prodloužen do konce října.

Zdroj: ČTK
Další zprávy