Rus se omylem ocitl v čínské reality show. Vyhrát nechtěl, teď je konečně na svobodě

Magazín Magazín
29. 4. 2021 10:47
Ruský mladík Vladislav Ivanov po třech měsících konečně vypadl z čínské reality show, v rámci níž byli účastníci na tropickém ostrově a museli plnit nejrůznější úkoly. Rus se do soutěže dostal nedopatřením a dělal všechno pro to, aby ho diváci co nejdřív dostali ven.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále.
Vladimir Ivanov dělal všechno proto, aby z reality show vypadl. Jeho laxní přístup ale diváky natolik bavil, že se Rus dostal skoro až do finále. | Foto: Produce Camp 2021/Instagram

Sedmadvacetiletý Vladislav Ivanov hovoří plynule mandarínštinou, a tak se do soutěže chtěl přihlásit jako učitel, který bude dvěma japonským účastníkům pomáhat s jazykem. Na castingu ale omylem podepsal smlouvu, která z něj udělala jednoho ze soutěžících.

Přestože litoval, že si ji lépe nepřečetl, nebylo cesty zpět. Za odstoupení od kontraktu by totiž musel zaplatit vysokou pokutu a čínští televizní producenti se ho navíc nechtěli vzdát. Připadal jim pohledný a byli přesvědčení, že si ho publikum oblíbí. Informoval o tom zábavní web LADbible.

Zápletka reality show Produce Camp spočívá v tom, že její autoři nechají skupinu začínajících zpěváků toužících po slávě a uznání společně bydlet na tropickém ostrově. Tam zůstávají bez kontaktu s okolním světem, protože musí odevzdat své mobilní telefony, a pro pobavení diváků plní nejrůznější výzvy.

Obecenstvo mezitím hlasuje o tom, kdo v show zůstane a kdo půjde z kola ven. Jedenáct nejoblíbenějších účastníků pak má na konci soutěže založit boyband. Ivanov však po kariéře člena chlapecké skupiny nijak netoužil, a tak do svých pěveckých a tanečních výkonů dával co nejméně úsilí, aby ho hlasující co nejdřív vyřadili.

To se ovšem nestalo a mladý Rus to nakonec navzdory svému přání dotáhl až do finále, které se vysílalo 24. dubna. Laxní přístup k soutěži z něj paradoxně udělal jednoho z favoritů. Fanouškům totiž jeho poraženectví připadalo zábavné a nechtěli o něj přijít.

"Proslavit se v boybandu opravdu není můj sen. Neumím zpívat ani tančit. Doufám, že dostanu co nejmíň hlasů, abych konečně mohl na svobodu," řekl Ivanov televizním kamerám před velkým finále. Na fotkách pořízených při jeho odjezdu z ostrova pak jen zářil štěstím. "Konečně s tím můžu seknout," napsal svým podporovatelům na čínské sociální síti Weibo.

Mohlo by vás zajímat: Televizní odpad historických rozměrů. Je Like House záškodnickou akcí tvůrce?

TV Prima se rozhodla zavřít ve vile u Berouna sedm influencerů. Ten z účastníků, který dostane od diváků nejvíc hlasů, si přijde na půl milionu korun. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Běloruský soud poslal na rok a půl do vězení novináře, měl urazit prezidenta a policii

Běloruský soud poslal na rok a půl do vězení novináře Sjarheje Hardzijeviče, kterého shledal vinným z urážky prezidenta země a pomluvy dvou policistů. S odvoláním na Běloruskou asociaci novinářů o tom informovala agentura AP, podle níž je verdikt součástí represí, které běloruské úřady rozpoutaly proti nezávislým médiím a obhájcům lidských práv. Hardzijevič vinu nepřiznal, obhajoba se hodlá proti rozsudku odvolat.

"Nemám s těmito zločiny nic společného, nepokládám se za vinného," prohlásil u soudu ještě před vynesením rozsudku padesátiletý novinář, který nyní musí rovněž zaplatit odškodné policistům ve výši 2000 běloruských rublů každému z nich (přibližně 17 000 korun) a státu poplatek 174 rublů (1500 korun).

Hardzijevič skončil před soudem kvůli obviněním v souvislosti se zprávami v chatovací skupině v aplikaci Viber, kterou někdo loni smazal. Jeho obhájci požadovali, aby bylo obvinění staženo kvůli nedostatku důkazů a kvůli nemožnosti prokázat trestný čin, píše AP. Co konkrétně v údajně urážlivé zprávě zaznělo, nicméně agentura ani asociace nespecifikovaly.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

USA předaly Rusku seznam diplomatů, kteří musí opustit zemi

Spojené státy předaly ruskému velvyslanectví seznam 24 diplomatů, kteří musí do 3. září opustit zemi. V rozhovoru pro magazín National Interest to řekl ruský ambasador ve Washingtonu Anatolij Antonov. Z jeho vyjádření není jasné, zda požadavek Spojených států vyvolal nějaký konkrétní spor, napsala agentura Reuters. Podle agentury TASS diplomaté odjíždějí kvůli končícím vízům. Mluvčí americké diplomacie označil velvyslancovy výroky za nepřesné.

"Téměř všichni odjedou bez toho, aniž by byli nahrazeni, protože Washington náhle zpřísnil postup vydávání víz," uvedl Antonov a zároveň prohlásil, že ruské diplomatické mise ve Spojených státech jsou "bezprecedentně omezovány" a restrikce se podle něj stupňují.

"Američtí kolegové jsou v tomto ohledu vytrvalí a kreativní. Vyhošťování diplomatů se tu a tam děje pod za vlasy přitaženými záminkami. Loni v prosinci ministerstvo zahraničí jednostranně stanovilo tříletý limit pro dobu nasazení ruského personálu ve Spojených státech, které - pokud je nám známo - neuplatňuje vůči žádné jiné zemi," nechal se slyšet ruský velvyslanec.

Zdroj: ČTK
Další zprávy