Řidiče zavřeli. Onanoval za jízdy a boural

ČTK Kristina Winklerová, ČTK
25. 9. 2009 20:26
Stockholm - Ve švédské věznici skončil německý řidič nákladního auta. Onanoval totiž za jízdy a přitom narazil do svodidel.
Foto: Reuters

Ke kuriózní nehodě došlo v úterý kolem čtvrté hodiny ráno ve městě Borås na západě Švédska.

Asi třicetiletý Němec, kterému se podle místního plátku Borås Tidning zřejmě stále nedařilo dosáhnout vyvrcholení, se pak začal uspokojovat znovu během policejního výslechu.

"Masturboval, zatímco se ho policisté ptali," potvrdila státní zástupkyně v Boråsu Åsa Askenbäcková.

"Přiznal, že v době nehody nevěnoval plnou pozornost řízení. Hrál si se svým tělem, místo aby se soustředil na cestu," dodala.

Napadl sestru a znovu se ukájel

Kamion, který směřoval z Göteborgu do Boråsu skončil po havárii na střeše a na více než deset hodin výrazně omezil dopravu na hlavním tahu z Göteborgu do Stockholmu.

Řidič zůstal po nehodě ve vozidle a stále svíral svůj úd.

Během prohlídky v místní nemocnici pak lehce zraněný Němec napadl zdravotní sestru a smýkl s ní o zeď ošetřovny. Při následném policejním výslechu začal znovu bez zábran masturbovat.

Státní zástupkyně v pátek uvedla, že kvůli hrubě nedbalému chování v dopravním provozu, jízdě pod vlivem drog, odporování státní moci a sexuálnímu obtěžování skončil muž ve vyšetřovací vazbě a hrozí mu, že stráví několik měsíců za mřížemi.

Ve vazbě by měl muž zůstat do 8. října, kdy by mělo padnout konečné rozhodnutí o jeho případném obvinění.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Makedonská pohraniční stráž našla opuštěný kamion se 47 migranty

Hlídka pohraniční stráže Severní Makedonie objevila v blízkosti hranic s Bulharskem a Řeckem opuštěný kamion, v němž bylo pět desítek ilegálně cestujících migrantů.

Kamion, jehož řidič utekl, hlídka objevila v pátek pozdě večer. V nákladním prostoru tohoto vozidla se schovávalo 47 migrantů pocházejících z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku, informovala policie.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Hokejový útočník Frk podepsal novou smlouvu s Los Angeles

Hokejový útočník Martin Frk podepsal novou dvouletou smlouvu s Los Angeles. Šestadvacetiletý hráč by si v příštích dvou letech měl v NHL vydělat celkem 1,45 milionu dolarů. Kings o tom informovali na svém oficiálním webu.

Odchovanec Karlových Varů zamířil do Los Angeles před sezonou, v předešlých letech působil v kanadsko-americké soutěži v organizaci Detroitu. Za Kings Frk zatím odehrál osm zápasů, vstřelil pět branek a přidal asistenci. Většinu sezony působil na farmě v týmu Ontario Reign v nižší AHL.

Frk působí v zámoří od roku 2010, po třech letech v juniorské soutěži QMJHL se snažil prosadit do kádru Detroitu, což se mu stabilně podařilo jen v sezoně 2017/18, kdy za Red Wings odehrál 68 utkání s bilancí jedenácti branek a čtrnácti asistencí. Většinu času strávil útočník s vyhlášenou tvrdou střelou na farmách v AHL a ECHL. Celkem zatím v NHL nastoupil k 108 utkáním (17+20).

Loni se rodák z Pelhřimova domluvil na smlouvě s Los Angeles, která mu v případě pobytu v NHL zajišťovala plat 700.000 dolarů. Podle nového kontraktu si mírně polepší, podle webu capfriendly.com má ale garantovaný stejný plat v NHL i AHL.

Další zprávy