Řidiče zavřeli. Onanoval za jízdy a boural

Stockholm - Ve švédské věznici skončil německý řidič nákladního auta. Onanoval totiž za jízdy a přitom narazil do svodidel.
Foto: Reuters

Ke kuriózní nehodě došlo v úterý kolem čtvrté hodiny ráno ve městě Borås na západě Švédska.

Asi třicetiletý Němec, kterému se podle místního plátku Borås Tidning zřejmě stále nedařilo dosáhnout vyvrcholení, se pak začal uspokojovat znovu během policejního výslechu.

"Masturboval, zatímco se ho policisté ptali," potvrdila státní zástupkyně v Boråsu Åsa Askenbäcková.

"Přiznal, že v době nehody nevěnoval plnou pozornost řízení. Hrál si se svým tělem, místo aby se soustředil na cestu," dodala.

Napadl sestru a znovu se ukájel

Kamion, který směřoval z Göteborgu do Boråsu skončil po havárii na střeše a na více než deset hodin výrazně omezil dopravu na hlavním tahu z Göteborgu do Stockholmu.

Řidič zůstal po nehodě ve vozidle a stále svíral svůj úd.

Během prohlídky v místní nemocnici pak lehce zraněný Němec napadl zdravotní sestru a smýkl s ní o zeď ošetřovny. Při následném policejním výslechu začal znovu bez zábran masturbovat.

Státní zástupkyně v pátek uvedla, že kvůli hrubě nedbalému chování v dopravním provozu, jízdě pod vlivem drog, odporování státní moci a sexuálnímu obtěžování skončil muž ve vyšetřovací vazbě a hrozí mu, že stráví několik měsíců za mřížemi.

Ve vazbě by měl muž zůstat do 8. října, kdy by mělo padnout konečné rozhodnutí o jeho případném obvinění.

 

Právě se děje

Další zprávy