Tak vypadají krásní Rusové, Poláci či Němci. Retušéři upravili fotky obyčejných lidí

Takhle si retušéři představují krásné trendy portréty namibijského muže a ženy.
Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy v jednotlivých zemích. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili stovky fotografů, retušérů a návrhářů, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.
Ze stovek výsledných fotografií pak nakonec editoři vybrali 27 nejzajímavějších dvojportrétů z celého světa. Na snímku pohled Albánců.
Autoři při sestavování portrétů využili především úpravy ve Photoshopu. Takto si představují například moderní Finy.
A takto ztvárnili Bosňany.
Foto: Groom+Style
Magazín Magazín
23. 10. 2019 10:59
Jak vypadá krásný muž nebo žena v USA, Polsku či Nigérii? Lifestylový web Groom+Style oslovil desítky módních fotografů, návrhářů a expertů na Photoshop z celého světa, aby ze stejných modelů vytvořili podoby obličejů mužů a žen typických pro danou zemi.

Ze stovek příspěvků porota nakonec vybrala 27 nejzajímavějších úprav původních portrétů, které reflektují aktuální módní trendy v jednotlivých zemích.

Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili fotografy, retušéry a návrháře, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 55 minutami

Při sesuvech půdy v jižním Peru zemřelo nejméně 36 lidí

Nejméně 36 lidí zemřelo v jižním Peru při sesuvech půdy, které byly způsobeny vytrvalými dešti. Uvedla to agentura AP s odvoláním na místní úřady.

Wilson Gutiérrez, představitel civilní obrany v okrese Mariano Nicolás Valcárcel, řekl místnímu rádiu, že v odlehlé části okresu bylo nalezeno 36 těl. Mezi mrtvými je pět lidí z dodávky, kterou strhl do řeky příval bahna.

V důsledku povodní a sesuvů půdy je podle civilní ochrany neobyvatelných 630 domů.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Dálnici D5 na Tachovsku uzavřela ve směru na Prahu nehoda dodávky

Dálnici D5 u Boru na Tachovsku uzavřel v úterý ráno zhruba na hodinu ve směru na Prahu na 127. kilometru náraz dodávky do svodidel. Později byl provoz částečně obnoven. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) a policie. Podle policistů jsou na místě zranění.

Nehoda se stala kolem 05:00. Doprava byla nejprve odkloněna na Exitu 128 Bor až po Exit 119 Benešovice. Po 06:00 oznámilo ŘSD, že je už dálnice průjezdná jedním pruhem a netvoří se kolony.

Zdroj: ČTK
Další zprávy