Tak vypadají krásní Rusové, Poláci či Němci. Retušéři upravili fotky obyčejných lidí

Takhle si retušéři představují krásné trendy portréty namibijského muže a ženy.
Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy v jednotlivých zemích. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili stovky fotografů, retušérů a návrhářů, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.
Ze stovek výsledných fotografií pak nakonec editoři vybrali 27 nejzajímavějších dvojportrétů z celého světa. Na snímku pohled Albánců.
Autoři při sestavování portrétů využili především úpravy ve Photoshopu. Takto si představují například moderní Finy.
A takto ztvárnili Bosňany.
Foto: Groom+Style
Magazín Magazín
23. 10. 2019 10:59
Jak vypadá krásný muž nebo žena v USA, Polsku či Nigérii? Lifestylový web Groom+Style oslovil desítky módních fotografů, návrhářů a expertů na Photoshop z celého světa, aby ze stejných modelů vytvořili podoby obličejů mužů a žen typických pro danou zemi.

Ze stovek příspěvků porota nakonec vybrala 27 nejzajímavějších úprav původních portrétů, které reflektují aktuální módní trendy v jednotlivých zemích.

Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili fotografy, retušéry a návrháře, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 20 minutami

Stržená trolej zastavila na dvě hodiny tramvaje mezi I. P. Pavlova a Nuslemi

Mezi náměstím I. P. Pavlova a náměstím Bratří Synků v Praze ráno dvě hodiny nejezdili tramvaje.  Důvodem byla stržená trolej. Provoz se podařilo obnovit krátce po desáté hodině ráno. Tramvajové linky číslo 6 a 11 jezdily odklonem. Mezi stanicemi I. P. Pavlova a náměstí Bratří Synků byla zavedena náhradní autobusová doprava. 

Trolej poškodilo kolem 8:00 nákladní auto v železničním podjezdu v Bělehradské ulici. Provoz tramvají je kvůli tomu přerušen v obou směrech.

Linky číslo 6 a 11 byly odkloněny přes zastávky Náměstí Míru a Vršovické náměstí. Ve vyloučeném úseku jezdil náhradní autobusová linka X11.

Další zprávy