Tak vypadají krásní Rusové, Poláci či Němci. Retušéři upravili fotky obyčejných lidí

Takhle si retušéři představují krásné trendy portréty namibijského muže a ženy.
Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy v jednotlivých zemích. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili stovky fotografů, retušérů a návrhářů, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.
Ze stovek výsledných fotografií pak nakonec editoři vybrali 27 nejzajímavějších dvojportrétů z celého světa. Na snímku pohled Albánců.
Autoři při sestavování portrétů využili především úpravy ve Photoshopu. Takto si představují například moderní Finy.
A takto ztvárnili Bosňany.
Foto: Groom+Style
Magazín Magazín
23. 10. 2019 10:59
Jak vypadá krásný muž nebo žena v USA, Polsku či Nigérii? Lifestylový web Groom+Style oslovil desítky módních fotografů, návrhářů a expertů na Photoshop z celého světa, aby ze stejných modelů vytvořili podoby obličejů mužů a žen typických pro danou zemi.

Ze stovek příspěvků porota nakonec vybrala 27 nejzajímavějších úprav původních portrétů, které reflektují aktuální módní trendy v jednotlivých zemích.

Cílem webového magazínu Groom+Style bylo zjistit, jak se liší definice stylu a krásy. Vybrali proto portréty muže a ženy bez make-upu, doplňků, i pokud možno bez výrazu a oslovili fotografy, retušéry a návrháře, aby je upravili podle momentálních trendů v jejich zemi.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Vojtěch Filip po infarktu opustil nemocnici, lékaři mu povolili domácí péči

Předseda komunistů Vojtěch Filip v pátek kolem 11:00 po dvou dnech hospitalizace kvůli infarktu opustil nemocnici. Lékaři pražské Všeobecné fakultní nemocnice po dopolední poradě povolili jeho propuštění.

Lékaři Filipův infarkt zachytili v časném stadiu. Ve středu uvedli, že to dává pacientovi naději na časné propuštění do domácí péče.

V nemocnici, kam poslala pětašedesátiletého politika praktická lékařka, Filipa přijali ve středu před polednem s bolestí na hrudi. Na jeho případu je podle přednosty 2. interní kliniky VFN Aleše Linharta patrné, že v Česku funguje dobře propracovaný systém péče o nemocné s akutním infarktem. "Důležité bylo, že příjezd do kardiocentra neoddaloval a díky tomu je možné očekávat příznivý průběh," uvedl ve středu lékař.

před 17 minutami

Německem se táhne krvavá stopa pravicového extremismu, řekl ministr vnitra

Masakr v Hanau byl podle německého ministra vnitra Horsta Seehofera jednoznačně rasisticky motivovaným teroristickým útokem. Navíc už třetím pravicově extremisticky motivovaným útokem během pár měsíců. Seehofer to řekl v pátek na tiskové konferenci v Berlíně. Varoval před tím, že by se někdo čin mohl pokusit napodobit. Německo v reakci zpřísňuje bezpečnostní opatření v celé zemi.

"Ohrožení ze strany antisemitismu, rasismu a pravicového extremismu je v Německu velmi vysoké," uvedl ministr vnitra, podle něhož se od vražd neonacistické skupiny Národněsocialistické podzemí (NSU) z let 2000 až 2007 zemí až po dnešek táhne "krvavá stopa pravicového extremismu". Připomněl i loňskou vraždu regionálního politika vládních křesťanských demokratů Waltera Lübckeho a také útok na synagogu ve východoněmeckém městě Halle, kde zemřeli dva lidé. V obou případech jsou podezřelí pravicoví radikálové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy