Reklama na pepsi i pivo za miliony dolarů. Tohle jsou nejlepší spoty Super Bowlu

Magazín Video Magazín, Video
2. 2. 2019 14:59
Nedělní finále amerického fotbalu Super Bowl je kromě sportu (a show) také o reklamách. Za třicetivteřinový spot, který zhlédnout desítky milionů lidí, dají firmy i pět milionů dolarů (v přepočtu zhruba 112 milionů korun). V reklamách se navíc častokrát objevují slavné osobnosti. Letos jsou jimi například zpěvák a herec Michael Bublé, rapperka Cardi B nebo kdysi slavná chlapecká kapela Backstreet Boys s rapperem Chance the Rapper. Podívejte se na pětici těch nejlepších spotů.
Super Bowl: Reklama Amazonu | Video: Amazon

Harrison Ford a Amazon

Někteří diváci se na reklamy při Super Bowlu dokonce těší víc než na samotný zápas. Není divu, třeba v letošním spotu Amazonu účinkuje herecká legenda Harrison Ford. Spot se zaměřuje na přešlapy virtuální asistentské služby Alexa. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy