Push-up slipy pro muže jsou módním hitem

Kristina Winklerová
20. 4. 2009 20:01
Záhřeb - Push-up podprsenky tvoří již řadu let součást šatníku nejedné ženy, kterou příroda příliš neobdařila. Módní průmysl však vyšel vstříc také pánům, kteří nejsou spokojení s velikostí svého vybavení.

Nicméně spodní prádlo, které svým nositelům kromě sebevědomí pozvedne i něco jiného, podle deníku TheSun.com návrháři nabízejí teprve poslední dobou. Je téměř záhadou, proč až dosud neměli muži mnoho možností, jak si objem rozkroku zvětšit.

Kouzlo push-up efektu totiž funguje stále stejně, ať už se jedná o podprsenku, nebo o pánské trenýrky. Uvnitř prádla se nachází speciální kapsa, do které lze podle potřeby vložit výplň. Výsledek přitom působí maximálně esteticky a diskrétně.

Zázračné trenýrky dokonale vyplnily mezeru na trhu. Nejsou sice nejlevnější, ale poptávka po nich je obrovská. Je tedy vidět, že muži touží po zvýraznění svých předností stejně jako ženy po plnějším a dokonale tvarovaném poprsí.

Jedním z posledních, kdo přišel na trh s vlastní kolekcí pánského push-up prádla, je chorvatský návrhář Roland Lodoli.

Lodoli uvádí, že speciální trenýrky se u něj v obchodě nikdy dlouho neohřejí. Svým věrným zákazníkům chce proto nabídnout ještě více.

„Na léto chystám kolekci plavek, aby se muži už nikdy nemuseli na pláži stydět - bez ohledu na to, jak studená je voda," slibuje návrhář.

Push-up efekt svým pánským kolekcím propůjčují také jiní návrháři spodního prádla, produkt ale stále není příliš rozšířen. A to i přesto, že nositelé si jej nemohou vynachválit.

„Nenechte se odradit cenou, za ty peníze to stojí! Drží vše na správném místě a perfektně zvětšují. Jsou lepší než všechny trenýrky, které jsem kdy měl. Určitě si je koupím znova," rozplýval se zákazník internetového obchodu.

Push-up spodní prádlo ale není jen účinné. Návrháři si totiž dávají skutečně záležet, a tak nabízejí doslova pro každého něco.

Kromě nejrůznějších barevných provedení si muži mohou vybírat i podle střihu. Slipy nebo klasické trenýrky tak odvážnější pánové mohou nahradit tangy.

 

Právě se děje

Další zprávy