Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Půjčka pro podnikatele: Získejte finance pro rozvíjení svého podnikání

komerční článek
23. 11. 2021 12:01
Úvěr pro živnostníky může sloužit jako první finanční investice, pokud chcete rozjet vlastní podnikání. Pomůže však také podnikatelům, kteří už mají svou firmu a chtěli by ji nadále rozvíjet.

Můžete tak rychle získat finance, přičemž podmínky půjčky jsou nastavovány individuálně podle vašich potřeb.

Rychlé sjednání

Jestliže zvažujete půjčku, pak není nic jednoduššího než podat nezávaznou poptávku. Stačí totiž vyplnit online formulář, na jehož základě se vám poté ozve specialita. S tím pak můžete dojednat všechny formality, které s úvěrem souvisí. Na peníze nemusíte dlouho čekat. 

Jakmile totiž podepíšete smlouvu, peníze jsou na váš účet převedeny do 24 hodin. Jedná se tak o skvělý způsob, jak rychle získat finance. Ať už patříte mezi začínající podnikatele, anebo hledáte další způsoby, jak vydělat peníze a půjčku využijete pro další rozvoj firmy.

Řešení na míru

Značnou výhodou, kterou půjčka pro podnikatele nabízí, je možnost nastavit si většinu náležitostí podle svých možností a potřeb. To se týká například výše splátek. Ta záleží pouze na vás, nastavíte si ji tak podle svých finančních možností. Zároveň není třeba, abyste dokládali svou platební historii, jestliže si chcete sjednat půjčku. I řada dalších parametrů smlouvy je řešena individuálně, přičemž prioritou je vaše spokojenost. 

Jestliže se rozhodnete půjčky splatit předčasně, můžete tak učinit kdykoliv. Zároveň není nutné, abyste udávali konkrétní důvod. Své finance tak máte stále pod kontrolou a půjčka má sloužit hlavně jako finanční pomoc pro vaši aktuální situaci, či třeba investici do budoucna.

Bezúčelová půjčka

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebankovní podnikatelskou půjčku, nebudete svázáni přísnými pravidly. Jedná se o bezúčelovou půjčku, je tedy pouze na vás, k čemu dané peníze využijete. Ať už hledáte prostředky pro nové vybavení kanceláře, potřebujete nové pracovní stroje či něco jiného k vašemu podnikání. 

V případě, že vám finance zbydou, můžete je využít pro vlastní potěšení. Podnikání totiž bývá poměrně sedavé zaměstnání, finance tak jistě můžete využít i na trochu relaxu od náročné práce. Díky této volnosti máte vše ve vlastních rukách.

Náležitosti smlouvy

Hlavní podmínkou pro uzavření půjčky je ručení nemovitostní v osobním vlastnictví, například domem, bytem, či pozemkem. Případně se lze zaručit také nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby. Poskytnutá půjčka je vždy s pevnou úrokovou sazbou. Ta se pohybuje již o 6 % p.a., její konkrétní hladina se však odvíjí například od bonity klienta, typu a hodnotě zajištění a dalších kritérií. 

Proto je vždy stanovena individuálně. Velkou výhodou je, že tuto půjčku si můžete zařídit jako začínající podnikatel, který svůj byznys teprve rozjíždí, stejně tak se však hodí i pro zkušené podnikatele, kteří chtějí svou firmu nadále rozvíjet.

Jasné podmínky

Všechny důležité informace, které jsou spojeny s podnikatelskou půjčkou, najdete přehledně sepsány v obchodních podmínkách. S těmi jste seznámeni předem, samozřejmě si je lze prostudovat před samotným podepsáním smlouvy. Nejste tak svazování nevýhodnými podmínkami. Zároveň je vám dostupný finanční poradce, který vám nastaví úvěr tak, aby byl sestaven přesně pro vás a vyhovoval vašim možnostem. 

Před uzavřením smlouvy samozřejmě nedochází k placení žádných poplatků. Poskytnutí úvěru i jeho měsíční splácení probíhá bezhotovostně, hotovostní zálohu lze čerpat již při podpisu smlouvy. 

Jestliže hledáte jistotu pro své podnikání a jeho budoucnost, pak je půjčka skvělou volbou. Pomůže vám totiž firmu rozjet a zajistit její provoz. Půjčit si můžete od 50 000 až do 50 000 000 Kč.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Vláda USA žaluje Texas, změnou volebních obvodů podle ní diskriminuje menšiny

Americké ministerstvo spravedlnosti dnes podalo žalobu na stát Texas, který podle něj překreslením hranic volebních obvodů diskriminuje tamní latinskoamerickou a černošskou populaci. Jedná se o první žalobu, která napadá nové volební hranice po jejich nedávné změně v souvislosti s se sčítáním lidu. Právní experti očekávají, že se podobných sporů povede celá řada.

Podle americké ústavy se přiděluje počet křesel ve Sněmovně reprezentantům jednotlivým státům podle počtu jejich obyvatel. Ten se zjišťuje každých deset let sčítáním lidu. Texas kvůli nárůstu svého obyvatelstva získal loni nárok na dvě křesla navíc, a bude tak mít 38 zástupců v dolní kongresové komoře. V horní komoře, Senátu, je zastoupení států rovné, každý tam má dvě křesla.

Zvýšením nebo snížením počtu obvodů vzniká nutnost znovu nakreslit jejich hranice, což je v USA předmětem dlouholetých politických sporů. Činitelé politických stran totiž mají k dispozici velice přesné voličské mapy, jež jim umožňují zvolit tvar tak, aby v nově vzniklém obvodu získal jejich kandidát rozhodující výhodu. Proces mají často v rukou komise, které ovládá strana, jež je ve státu zrovna u moci.

Podle žaloby pochází téměř veškerý populační přírůstek v Texasu z komunit Hispánců, černochů a Asiatů, nové mapy těmto skupinám obyvatelstva však nezajišťují možnost, aby si spravedlivě zvolili svoje politické zástupce. Tím stát podle ministerstva porušil některá ustanovení zákona o občanských právech z roku 1965.

před 2 hodinami

Grawemeyerovu cenu za skladbu získala Olga Neuwirth, přijede na Pražské jaro

Prestižní Grawemeyerovu cenu za skladbu, kterou udílí University of Louisville v americkém státě Kentucky, letos získá Rakušanka Olga Neuwirth. Porota ocenila její operu Orlando podle stejnojmenného románu Virginie Woolf. Předloni ji jako první žena zkomponovl na objednávku Vídeňské státní opery. Kromě ocenění Neuwirth dostane šek na 100 tisíc dolarů, v přepočtu přes 2,2 milionu korun.

Neuwirth se tak zařadí po bok prestižních laureátů ceny, k nimž patří současníci Kaija Saariaho, Thomas Adès, Tan Dun a György Kurtág nebo dnes již nežijící Pierre Boulez, Witold Lutosławski a Krzysztof Penderecki. V roce 1993 ocenění převzal český rodák Karel Husa.

Třiapadesátiletá Olga Neuwirth bude příští rok hostem festivalu Pražské jaro. V rámci dvoudenní akce Prague Offspring navštíví pražské Centrum současného umění DOX, kde tři její kompozice zahraje renomovaný ansámbl Klangforum Wien. Cena za skladbu nazvaná po filantropovi Charlesi Grawemeyerovi, jenž žil v letech 1912 až 1993, je udílena od roku 1985.

Zdroj: New York Times
Další zprávy