Diskuse k článku: Černá zmrzlina, čaj a levandulové dortíky. Profesor z Oxfordu vymyslel ideální jídlo do letadla.

Černá zmrzlina, čaj a levandulové dortíky. Profesor z Oxfordu vymyslel ideální jídlo do letadla. Černá lékořicová zmrzlina, zelený čaj s levandulovými dortíky a křupavá sušenka s mořskými řasami. Z těchto ingrediencí se skládá zbrusu nové menu do letadel, které vymyslel oxfordský profesor Charles Spence spolu s michelinským kuchařem Hestonem Blumenthalem. Cestující má zbavit nervozity a pomoci jim překonat změnu časových pásem.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 1 hodinou

USA podpořily Hongkong, Peking to označil za vměšování

Americká Sněmovna reprezentantů schválila tři zákony, jimiž podpořila demonstranty v Hongkongu, kteří ve velkoměstě bojují za posílení demokracie.

Přijatá opatření se nelíbí Pekingu, který Washington vyzval, aby se nevměšoval do záležitostí Číny. Hongkongští prodemokratičtí zákonodárci zároveň přerušili výroční proslov Čínou podporované správkyně města Carrie Lamové.

Jeden z návrhů zákona přijatých v úterý dolní komorou amerického Kongresu odsuzuje kroky Číny při řešení situace v Hongkongu. Demonstranti zde už několik měsíců protestují proti plíživému omezování svobod ze strany Pekingu a dožadují se demokratických reforem.

Další zprávy