Proč podporujeme Návrat orla? Odpovědi partnerů

red
1. 6. 2009 9:30
O partnerech projektu
Týden před vypuštěním se k nim připojil orel Evžen.
Týden před vypuštěním se k nim připojil orel Evžen. | Foto: Petr Sznapka

Praha - Žádný projekt by nebylo možné realizovat, kdyby se nenašli partneři, kteří se rozhodli ho podpořit a spojit s ním svoje jméno.

A o Návratu orla skalního do Moravskoslezských Beskyd to platí dvojnásob.

Ptáte se, čím že Návrat orla Mattoni, ZOO Ostrava, Lesy ČR, CHKO Beskydy, slovenskou Štátnu ochranu prírody a online-deník Aktuálně.cz zaujal? Pak si určitě přečtěte jejich odpovědi.

Foto: Mattoni
Mattoni:
"Orel je naším symbolem."
Foto: NTQ
Aktuálně.cz:
"Láká nás, co je unikátní."
Foto: NTQ
ZOO Ostrava:
"Podporujeme chovy i zvířata v přírodě."
Foto: Lenka Šrubařová
CHKO Beskydy:
"Orel do Beskyd patří."
Foto: LČR
Lesy ČR:
"Jsme pro druhovou pestrost."
Foto: ntq
Slovensko:
"Naši orli dostanou šanci na přežití."
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Další zprávy