Lady Diana měla hrát v Osobním strážci 2. Byla nervózní z líbacích scén, říká Costner

Magazín Magazín
3. 7. 2019 14:02
Matka princů Williama a Harryho měla hrát v pokračování filmového hitu Osobní strážce. Lady Diana měla před kamerou stát po boku Kevina Costnera, prozradil to teď sám americký herec. První verzi scénáře o tom, jak členku britské královské rodiny chrání před stalkery i paparazzi, dostal den před Dianinou smrtí.
Whitney Houstonová ztvárnila ve filmu Osobní strážce postavu slavné zpěvačky, která se zamiluje do svého bodyguarda.
Whitney Houstonová ztvárnila ve filmu Osobní strážce postavu slavné zpěvačky, která se zamiluje do svého bodyguarda. | Foto: Profimedia.cz

Kevin Costner uvedl, že s britskou princeznou Dianou jej seznámila Sarah Fergusonová, manželka třetího potomka královny Alžběty II., prince Andrewa. "Vždycky jsem si Sarah vážil, protože to byla ona, kdo zařídil rozhovor mezi mnou a Dianou. Nikdy neřekla: 'A co já? Já jsem taky princezna.' Náš nápad podporovala," vychválil Costner vévodkyni z Yorku. 

Herec magazínu People řekl, že producenti, Diana i on sám byli z nápadu na Osobního strážce 2 nadšení. 

O projektu dvojky filmového hitu, ve kterém měl Costner chránit členku britské královské rodiny před stalkery i paparazzi, promluvil herec poprvé před sedmi lety. V novém rozhovoru ale upřesnil, že hlavní roli měla ztvárnit Diana. Dodal, že první verzi scénáře pokračování Osobního strážce dostal den před tragickou smrtí Diany, píše zpravodajský web The Guardian

V rozhovoru pro magazín People také prozradil, že s princeznou probíral i potenciální milostné scény. "Pamatuji si, jak sladká byla do telefonu, když se ptala, jestli budou ve filmu i líbací scény. Byla trochu nervózní," řekl herec. 

Osobní strážce měl premiéru v roce 1992 a zpěvačka Whitney Houstonová v něm herecky debutovala. Děj se točí kolem slavné popové zpěvačky Rachel Marronové a jejího bodyguarda Franka Farmera. 

Video: Z nesmělé dívky nezávislou ženou, takový byl život princezny Diany

Ani dvacet let po své smrti nepřestává britská princezna Diana fascinovat svým příběhem. | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy