Řezník s Párty Hárder testuje, co ještě kina snesou. Nic tak šíleného letos neuvidíte

Mojmír Sedláček Blahoslav Baťa Mojmír Sedláček, Blahoslav Baťa
25. 6. 2022 7:00
„Zvracení, focení dick piců, hajlování. Zneužití principů teenagerských komedií ve snímku Párty Hárder: Summer Massacre nabízí dostatek nechutností na to, aby pobouřilo všechny ‚slušné‘ lidi,“ hodnotí kritik Mojmír Sedláček. Film od čtvrtka promítají kina.
Podívejte se na videorecenzi české komedie Párty Hárder: Summer Massacre. | Video: Mojmír Sedláček, Blahoslav Baťa

V pokračování úspěšné komedie Párty Hárd vyrazí trojice kamarádů na proslulou Ibizu východu - na Mácháč, místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Slibují si životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož, uvádí v anotaci k filmu distributor.

"Režisér a scénarista Martin Pohl známý také jako rapper Řezník chová značné sympatie k podivínům, úchylákům a vyděděncům z většinové společnosti, kteří mají k hlavním postavám snímku blízko, protože si prožili útlak a ústrky. To se projeví i při vyvrcholení filmu na fekálním sado-maso večírku," hodnotí jeden z aspektů bizarní komedie Sedláček.

Podle kritika se drsný humor z prvního filmu o moc dál neposouvá, nicméně i tak se jedná o sbírku největších obskurností, které lze v tuzemské kinematografii vidět. "Nevýhodou tohoto filmu je, že už nemůže tolik překvapit, fanouškům prvního snímku ho ale lze doporučit, neboť přestřelená komedie naplní hlavní cíl: rozesmát diváka," uzavírá recenzi Mojmír Sedláček.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy