Postel, piercing i ceny. Osobní věci zpěváka Keitha Flinta z Prodigy míří do aukce

Magazín Magazín
8. 10. 2019 7:00
Aukce osobních věcí někdejšího frontmana kapely Prodigy proběhne začátkem listopadu. Kromě speciální postele, kterou podepírají ocelové trnové větve se schůdkami, si zájemci budou moc vydražit jeho piercingy nebo ocenění, jež za svůj život posbíral. Keith Flint zemřel letos v březnu ve věku 49 let.
Keith Flint byl nalezen mrtvý ve svém domě v hrabství Essex letos v březnu.
Keith Flint byl nalezen mrtvý ve svém domě v hrabství Essex letos v březnu. | Foto: Shutterstock

Podle britského zpravodajského webu BBC budou v aukci nabídnuty také Flintovy zlaté desky, jeho oblečení a další nastřádané trofeje. Odhadní ceny nebyly zveřejněny, protože podle cambridgského aukčního domu Cheffins Fine Art hodnoty věcí nelze vyčíslit. 

"Aukce je plná zajímavých položek, které nabízí pohled do Keithova osobního života a zdůrazňují rozdíl mezi tím, kým byl na pódiu a kým v soukromí," uvedl šéf aukčního domu Martin Millard. 

Jednou z nejzajímavějších položek v aukci je dubová postel, kterou pomáhal navrhnout samotný zpěvák. Masivní kus dřevěného nábytku totiž stojí na ocelových nohách ve tvaru trnových větví. A Flint na ni lezl po schůdkách umístěných na křídlech mytické postavy. 

Frontman kapely Prodigy byl nalezen mrtvý ve svém domě v Dunmowu v hrabství Essex na východě Anglie, bylo mu 49 let. Zpráva koronera uvedla, že následkem smrti bylo oběšení, vyšetřování však podle BBC ještě nebylo uzavřeno. 

 

Právě se děje

Další zprávy