reklama
 
 

Polské folklorní hudebnice zpívají Depeche Mode. Jejich cover slavné skladby se stal hitem Facebooku

10. 10. 2017
Štětínský folklórní soubor Szczecinianie nazpíval cover slavné hitu Enjoy the Silence. Kapela příspěvek přidala na svůj oficiální profil na Facebooku a polští hudebníci se tak během pár dní stali slavnými. Video se také objevilo na oficiálním profilu britské kapely. Sdílelo jej více než dva tisíce lidí a like mu dalo celkem deset tisíc uživatelů.

Vystoupení polského  folklórního souboru ze Štětína se stalo minulý týden nečekaným hitem sociálních sítí. Jedna z členek souboru Tulia Biczaková zveřejnila na Facebooku video, na kterém celý soubor v tradičních krojích zpívá slavný depešácký hit Enjoy the Silence.

Here is my surprise for everyone! I’m a member of folklore group for over 12 years, singing and playing baraban drum- that’s how I express my passion for music. I think there's a connection with traditional music and DM music- both are various, energetic, nostalgic. That's why I asked my friends to have fun covering this DM song. Enjoy! Speaking of performing I'm excited to announce that fans in the US can tune into Jimmy Kimmel Live on ABC tonight at 11:35pm to see a live performance of "Cover Me". If you can't watch the broadcast, tune in here on Friday to see more surprises from the show. PS Dear Depeche Mode, if you need any background singers, you've got our contact. We're ready ;) Posted by: Tulia Katharina Biczak

Zveřejnil(a) Depeche Mode dne 04. Říjen 2017

Výkon polských hudebníků bylo na YouTube zhlédnuto již více než 320 tisíckrát. Příspěvek fanynky Biczakové se také objevil na oficiálním profilu britské kapely. Sdílelo jej více než dva tisíce lidí a like mu dalo celkem deset tisíc uživatelů.

Polská média dokonce napsala, že někteří uživatelé sociálních sítích poznamenali, že folklórní verze je lepší než ta originální.

Depeche Mode vydali hit Enjoy the Silence v lednu 1990.

Video: Rozhovor s organizátorkou Folklorního mejdla

Na naši akci chodí děcka, co s folklorem neměla nic společného. Stačí se s lidmi potkat a už je máte, vysvětluje Anežka Konečná. | Video: Filip Horký |  15:40

autor: Magazín | 10. 10. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama