Pod pokojem je čekalo překvapení. Záběry tajemného prostoru se šíří na TikToku

Video Video
19. 10. 2021 19:24
Když Addison Casselová ležela v posteli v hotelu a užívala si volný večer, všimla si najednou vyříznutého koberce na zemi. Se svou babičkou se rozhodla zjistit, co se pod ním ukrývá. Po jeho odklopení ale nevěřily svým očím. Narazily na tajemný prostor, který se rozprostíral pod jejich hotelovým pokojem. Záběry jejího objevu v posledních dnech obletěly sociální sítě.
Videa s tajuplným prostorem již získala na TikToku dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. | Video: TikTok/Addison Cassel

Nalezený prostor se podle Casselové rozprostíral nejen pod jejich malým hotelovým pokojem, ale pokračoval až dál pod dveřmi. "Nemohla jsem dohlédnout až na konec, což mě trochu vyděsilo," uvedla Casselová na svém účtu na sociální síti TikTok.

Podle ní se nejednalo pouze o prostor s potrubními rozvody, jak usoudili někteří uživatelé na TikToku. Žádné kabely ani trubky v něm totiž nespatřila.

Casselová kvůli mediální pozornosti a tisícům komentářů na sociálních sítích odmítla zveřejnit přesný název i umístění hotelu, kde se svou babičkou pobývala. Vedení ubytovacího zařízení ale s dotazem ohledně nalezeného prostoru už kontaktovala, uvedla na svém TikToku.

"Byli na mě hrozně nepříjemní. Několikrát jen řekli, proč to jako chcete vědět?" komentovala Casselová telefonát s hotelovým personálem. K čemu přesně prostor slouží, se od nich nedozvěděla.

Její videa s tajuplným prostorem už na TikToku zaznamenala dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 58 minutami

Sídlo OSN v New Yorku bylo uzavřeno, policie vyjednává s ozbrojeným mužem

Sídlo OSN na newyorském Manhattanu bylo dnes uzavřeno kvůli patrně ozbrojenému muži před budovou. Podle videí z místa si muž zřejmě zbraní mířil na krk. Policie později uvedla, že veřejnost není v ohrožení.

Na aktuálních záběrech je vidět mnoho policejních aut v okolí sídla OSN. Před plotem u vstupu do objektu přechází podle videozáznamů muž sem a tam a patrně má přiložené ústí hlavně ke krku. Policie uvedla, že se s bělochem ve věku kolem 60 let snaží navázat dialog, uvedla agentura Reuters.

Do okolních ulic přijelo velké množství policejních aut i sanitky. Policie zároveň uvedla, že v okolí odklonila dopravu.

Incident podle nejnovějšího sdělení policie v tuto chvíli pro veřejnost nepředstavuje žádnou hrozbu.

"Nemáme absolutně žádné informace o tom, že by tato osoba byla zaměstnancem nebo bývalým zaměstnancem nebo jakýmkoliv způsobem napojena na OSN," uvedl mluvčí OSN Stéphane Dujarric.

Zdroj: ČTK
Další zprávy