Pod pokojem je čekalo překvapení. Záběry tajemného prostoru se šíří na TikToku

Video Video
19. 10. 2021 19:24
Když Addison Casselová ležela v posteli v hotelu a užívala si volný večer, všimla si najednou vyříznutého koberce na zemi. Se svou babičkou se rozhodla zjistit, co se pod ním ukrývá. Po jeho odklopení ale nevěřily svým očím. Narazily na tajemný prostor, který se rozprostíral pod jejich hotelovým pokojem. Záběry jejího objevu v posledních dnech obletěly sociální sítě.
Videa s tajuplným prostorem již získala na TikToku dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. | Video: TikTok/Addison Cassel

Nalezený prostor se podle Casselové rozprostíral nejen pod jejich malým hotelovým pokojem, ale pokračoval až dál pod dveřmi. "Nemohla jsem dohlédnout až na konec, což mě trochu vyděsilo," uvedla Casselová na svém účtu na sociální síti TikTok.

Podle ní se nejednalo pouze o prostor s potrubními rozvody, jak usoudili někteří uživatelé na TikToku. Žádné kabely ani trubky v něm totiž nespatřila.

Casselová kvůli mediální pozornosti a tisícům komentářů na sociálních sítích odmítla zveřejnit přesný název i umístění hotelu, kde se svou babičkou pobývala. Vedení ubytovacího zařízení ale s dotazem ohledně nalezeného prostoru už kontaktovala, uvedla na svém TikToku.

"Byli na mě hrozně nepříjemní. Několikrát jen řekli, proč to jako chcete vědět?" komentovala Casselová telefonát s hotelovým personálem. K čemu přesně prostor slouží, se od nich nedozvěděla.

Její videa s tajuplným prostorem už na TikToku zaznamenala dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

Američan chtěl vraždit na oslavě ve Virginii. Když vytáhl zbraň, zastřelila ho jiná účastnice večírku

Žena v americkém státě Virginie zastřelila muže, který začal poloautomatickou zbraní střílet po účastnících večírku. Nikdo s výjimkou střelce nebyl zraněn. Policie nemá v úmyslu ženu trestně stíhat, informovala dnes na svém zpravodajském webu stanice BBC.

Na oslavě narozenin a ukončení studií se ve středu před bytovým komplexem v Charlestonu sešlo asi 40 lidí. Mezi účastníky dorazil i sedmatřicetiletý Dennis Butler, který měl několik záznamů v trestním rejstříku. Když začal střílet, jedna účastnice večírku nezaváhala, vytasila legálně drženou pistoli a střelce zneškodnila. Butler zraněním podlehl, uvedla policie v prohlášení.

Podle policejního mluvčího Tonyho Hazeletta ženina rychlá reakce zachránila mnoho životů a předešla masovému útoku. Žena, která střílela, není členkou žádného z bezpečnostních sborů, dodala policie. Její totožnost nezveřejnila.

Zdroj: ČTK
Další zprávy