Pod pokojem je čekalo překvapení. Záběry tajemného prostoru se šíří na TikToku

Video Video
19. 10. 2021 19:24
Když Addison Casselová ležela v posteli v hotelu a užívala si volný večer, všimla si najednou vyříznutého koberce na zemi. Se svou babičkou se rozhodla zjistit, co se pod ním ukrývá. Po jeho odklopení ale nevěřily svým očím. Narazily na tajemný prostor, který se rozprostíral pod jejich hotelovým pokojem. Záběry jejího objevu v posledních dnech obletěly sociální sítě.
Videa s tajuplným prostorem již získala na TikToku dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. | Video: TikTok/Addison Cassel

Nalezený prostor se podle Casselové rozprostíral nejen pod jejich malým hotelovým pokojem, ale pokračoval až dál pod dveřmi. "Nemohla jsem dohlédnout až na konec, což mě trochu vyděsilo," uvedla Casselová na svém účtu na sociální síti TikTok.

Podle ní se nejednalo pouze o prostor s potrubními rozvody, jak usoudili někteří uživatelé na TikToku. Žádné kabely ani trubky v něm totiž nespatřila.

Casselová kvůli mediální pozornosti a tisícům komentářů na sociálních sítích odmítla zveřejnit přesný název i umístění hotelu, kde se svou babičkou pobývala. Vedení ubytovacího zařízení ale s dotazem ohledně nalezeného prostoru už kontaktovala, uvedla na svém TikToku.

"Byli na mě hrozně nepříjemní. Několikrát jen řekli, proč to jako chcete vědět?" komentovala Casselová telefonát s hotelovým personálem. K čemu přesně prostor slouží, se od nich nedozvěděla.

Její videa s tajuplným prostorem už na TikToku zaznamenala dohromady téměř 15 milionů zhlédnutí. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy