Pekelný démon v těle čivavy. Drsné přiznání paničky udělalo z psíka virální hit

Prancer má rád výhradně ženy a úkol ochránit svou paničku bere více než vážně. "Dvouletý samec čivavy doslova nenávidí muže, děti, ostatní psy malého vzrůstu a dokáže vám udělat ze života peklo," píše jeho dočasná panička ve své upřímné zpovědi na sociálních sítích, která Prancerovi zajistila globální slávu. 
Pekelný démon v těle čivavy. Upřímné přiznání dočasné paničky udělalo z psíka virální hvězdu | Video: Second Chance Pet Adoption League, Tyfanee Fortuna

Tyfanee Fortunová z New Jersey se už měsíce snaží o to, aby z Prancera udělala pejska, o kterého se zájemci o trvalou adopci jen poperou. "Já i moje rodina už jsme unaveni, každý den žijeme v sevření toho pekelného démona v čivavím těle," přiznala Tyfanee na sociálních sítích s pevnou vírou, že i přes specifické požadavky se pro čivavu najde vhodný majitel, nebo spíše majitelka. 

Příspěvek už sdílely desetitisíce lidí a o šestikilové šelmě píší světová média. "Víme, že ve správném životním prostředí bez stálých spouštěčů bude zábavným malým společníkem," věří v úspěch prezidentka organizace, která zvířeti oficiálně adopci vyřizuje, Stephanie Pearlová.

"Někdy člověk musí být kreativní, aby si toho ostatní všimli, upřímným příspěvkem jeho dočasná panička odvedla úžasnou práci," pochválila ředitelka pokus Tyfannee popravdě popsat to, co lze od Prancera očekávat.

Samec čivavy původně vyrůstal ve společnosti starší dámy, která ho polidšťovala a vůbec nesocializovala, z čeho pramení jeho potíže dobře vyjít s kýmkoliv.

Na závěr příspěvku ale Tyfannee vyzdvihla i Prancerovy dobré vlastnosti, například to, že je skutečně věrný, jezdí rád autem a zvládá několik základních povelů. Jakmile je sám doma, vzorně, tiše a v klidu čeká. 

Prancerův další osud můžete sledovat na stránkách organizace: Second Chance Pet Adoption League.

 

 

Právě se děje

před 42 minutami

V Barmě při teroristických útocích zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí junty

V Barmě při několika teroristických útocích opozice v poslední době zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí barmské vojenské junty Zo Min Tchun. Armáda se chopila moci 1. února a bývalou vůdkyni Do Aun Schan Su Ťij vězní. Po celé zemi se již několik měsíců proti juntě konají protesty, při kterých zemřely stovky lidí, v poslední době přibyly také sabotáže, uvádí agentura Reuters.

"Teroristé dávají bomby na veřejná místa a lidé jsou zranění," prohlásil mluvčí Zo Min Tchun, který během tiskové konference apeloval na veřejnost, aby juntě předala informace o útočnících. Ve městě Mindat v Čjinském státě, kde ve středu a ve čtvrtek asi 150 lidí vyzbrojených po domácku vyrobenými zbraněmi zaútočilo na policejní stanici a banku, junta vyhlásila stanné právo. Vláda označila vzbouřence za "ozbrojené teroristy".

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

Vzedmutá Vltava zastavila provoz všech pražských přívozů

V Praze je do odvolání přerušen provoz všech sedmi vltavských přívozů. Důvodem je zvýšená hladina řeky po předchozích deštích. V pražské Chuchli dnes ráno Vltava dosahovala prvního, tedy nejnižšího stupně povodňové aktivity. Vyplývá to z údajů na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) a společnosti Ropid, která organizuje dopravu v hlavním městě a středních Čechách. V pátek vydané varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek v jižních Čechách a částech Plzeňského a Středočeského kraje platí do dnešního poledne.

Kvůli vysoké vodě byl provoz pražských přívozů omezen už v pátek. Nejezdily tři z nich. Kvůli varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek nechal pražský magistrát na Kampě preventivně uzavřít protipovodňová vrata na Čertovce a v pátek večer také vltavské náplavky.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Při izraelském náletu na Gazu zemřelo sedm lidí, Palestinci si připomenou nakbu

Nejméně sedm lidí zemřelo ve městě Gaza při nočním izraelském leteckém útoku proti radikálnímu palestinskému hnutí Hamás. Podle agentury AP šlo o úder s největším počtem obětí od začátku nynější izraelské operace proti Hamásu v Pásmu Gazy. Násilnosti, které původně vypukly v Jeruzalémě, se v posledních dnech rozlily do smíšených židovsko-arabských měst v Izraeli.

Protesty, které přerostly v násilné střety, v pátek zachvátily i okupovaný Západní břeh Jordánu, kde izraelské jednotky zastřelily jedenáct Palestinců.

Další protiizraelské protesty se dnes očekávají v souvislosti s výročím takzvané nakby (katastrofy). Tou je pro Palestince vznik samostatného státu Izrael v roce 1948. V důsledku této události ze svých domovů odešly nebo z nich byly vyhnány statisíce Palestinců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy