Pekelný démon v těle čivavy. Drsné přiznání paničky udělalo z psíka virální hit

Prancer má rád výhradně ženy a úkol ochránit svou paničku bere více než vážně. "Dvouletý samec čivavy doslova nenávidí muže, děti, ostatní psy malého vzrůstu a dokáže vám udělat ze života peklo," píše jeho dočasná panička ve své upřímné zpovědi na sociálních sítích, která Prancerovi zajistila globální slávu. 
Pekelný démon v těle čivavy. Upřímné přiznání dočasné paničky udělalo z psíka virální hvězdu | Video: Second Chance Pet Adoption League, Tyfanee Fortuna

Tyfanee Fortunová z New Jersey se už měsíce snaží o to, aby z Prancera udělala pejska, o kterého se zájemci o trvalou adopci jen poperou. "Já i moje rodina už jsme unaveni, každý den žijeme v sevření toho pekelného démona v čivavím těle," přiznala Tyfanee na sociálních sítích s pevnou vírou, že i přes specifické požadavky se pro čivavu najde vhodný majitel, nebo spíše majitelka. 

Příspěvek už sdílely desetitisíce lidí a o šestikilové šelmě píší světová média. "Víme, že ve správném životním prostředí bez stálých spouštěčů bude zábavným malým společníkem," věří v úspěch prezidentka organizace, která zvířeti oficiálně adopci vyřizuje, Stephanie Pearlová.

"Někdy člověk musí být kreativní, aby si toho ostatní všimli, upřímným příspěvkem jeho dočasná panička odvedla úžasnou práci," pochválila ředitelka pokus Tyfannee popravdě popsat to, co lze od Prancera očekávat.

Samec čivavy původně vyrůstal ve společnosti starší dámy, která ho polidšťovala a vůbec nesocializovala, z čeho pramení jeho potíže dobře vyjít s kýmkoliv.

Na závěr příspěvku ale Tyfannee vyzdvihla i Prancerovy dobré vlastnosti, například to, že je skutečně věrný, jezdí rád autem a zvládá několik základních povelů. Jakmile je sám doma, vzorně, tiše a v klidu čeká. 

Prancerův další osud můžete sledovat na stránkách organizace: Second Chance Pet Adoption League.

 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Izraelské nálety v Gaze budou pokračovat, dokud to bude nutné, uvedl Netanjahu

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v sobotu řekl, že Izrael bude pokračovat v náletech v Pásmu Gazy, dokud to bude nutné, a bude se přitom snažit co nejvíce chránit civilisty. Vinu za současné boje premiér připsal islamistickému hnutí Hamás, které v palestinské enklávě vládne. Informovala o tom agentura Reuters.

"Strana, která nese vinu za tuto konfrontaci, nejsme my. Jsou to ti, kdo na nás útočí," řekl Netanjahu v televizním projevu. "Jsme stále uprostřed této operace, stále ještě není u konce. Tato operace bude pokračovat tak dlouho, jak to bude nutné," dodal.

Násilnosti mezi Izraelem a Hamásem nyní eskalovaly nejvíce od poslední války v roce 2014. Hamásem vedené ministerstvo zdravotnictví hlásí zatím 145 mrtvých, Izrael na své straně registruje deset mrtvých.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

K pátečnímu útoku na mešitu v Kábulu se přihlásil Islámský stát

K pátečnímu útoku na mešitu v Kábulu se přihlásila teroristická organizace Islámský stát (IS). Informovala o tom agentura Reuters. Exploze v mešitě ve čtvrti Šakar Dara si vyžádala nejméně 12 obětí na životech. Stala se při pátečních modlitbách u příležitosti muslimského svátku íd al-fitr, kterým končí postní měsíc ramadán.

Islamistické hnutí Tálibán a afghánská vláda, které spolu vedou boje, vyhlásily od čtvrtka u příležitosti svátku třídenní příměří. Útok na mešitu Tálibán odsoudil již v pátek, jeho mluvčí ho ale podle agentury AP tehdy připsal afghánské tajné službě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy