Pekelný démon v těle čivavy. Drsné přiznání paničky udělalo z psíka virální hit

Prancer má rád výhradně ženy a úkol ochránit svou paničku bere více než vážně. "Dvouletý samec čivavy doslova nenávidí muže, děti, ostatní psy malého vzrůstu a dokáže vám udělat ze života peklo," píše jeho dočasná panička ve své upřímné zpovědi na sociálních sítích, která Prancerovi zajistila globální slávu. 
Pekelný démon v těle čivavy. Upřímné přiznání dočasné paničky udělalo z psíka virální hvězdu | Video: Second Chance Pet Adoption League, Tyfanee Fortuna

Tyfanee Fortunová z New Jersey se už měsíce snaží o to, aby z Prancera udělala pejska, o kterého se zájemci o trvalou adopci jen poperou. "Já i moje rodina už jsme unaveni, každý den žijeme v sevření toho pekelného démona v čivavím těle," přiznala Tyfanee na sociálních sítích s pevnou vírou, že i přes specifické požadavky se pro čivavu najde vhodný majitel, nebo spíše majitelka. 

Příspěvek už sdílely desetitisíce lidí a o šestikilové šelmě píší světová média. "Víme, že ve správném životním prostředí bez stálých spouštěčů bude zábavným malým společníkem," věří v úspěch prezidentka organizace, která zvířeti oficiálně adopci vyřizuje, Stephanie Pearlová.

"Někdy člověk musí být kreativní, aby si toho ostatní všimli, upřímným příspěvkem jeho dočasná panička odvedla úžasnou práci," pochválila ředitelka pokus Tyfannee popravdě popsat to, co lze od Prancera očekávat.

Samec čivavy původně vyrůstal ve společnosti starší dámy, která ho polidšťovala a vůbec nesocializovala, z čeho pramení jeho potíže dobře vyjít s kýmkoliv.

Na závěr příspěvku ale Tyfannee vyzdvihla i Prancerovy dobré vlastnosti, například to, že je skutečně věrný, jezdí rád autem a zvládá několik základních povelů. Jakmile je sám doma, vzorně, tiše a v klidu čeká. 

Prancerův další osud můžete sledovat na stránkách organizace: Second Chance Pet Adoption League.

 

 

Právě se děje

před 40 minutami

V Praze bude sídlit středoevropský projekt na výzkum dezinformací

V Praze bude sídlit středoevropský projekt, který se zaměřuje na výzkum dezinformací. Vybrala ho Evropská komise a bude jedním z osmi stejně orientovaných středisek v Evropské unii, sdělila mluvčí Českého vysokého učení technického (ČVUT) Andrea Vondráková. Odborníci z ČVUT a Univerzity Karlovy podle ní program povedou.

Středisko bude součástí evropského projektu, který bojuje s dezinformacemi. Regionální centra mají hledat způsoby odhalování a šíření dezinformací, jejich vliv na populaci a vytvářet metodiku i pro veřejné instituce. Chtějí k tomu spojit společensko-vědní a technický výzkum. Cílem je například zjišťování zkreslených informací pomocí umělé inteligence či posilování digitální a mediální gramotnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy