Opilci souložili pod okny královského paláce

ČTK ČTK
2. 5. 2009 12:40
Londýn - Volání přírody bylo zřejmě příliš mocné a dávka alkoholu příliš velká, než aby se mladý britský pár ohlížel na to, že je zrovna v parku královského zámku ve Windsoru.
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám | Foto: Reuters

Udiveným turistům tak dopřál pohled na své sexuální radovánky.

Aktéři trapného představení ale přece jenom měli štěstí v neštěstí - k největšímu představitelnému skandálu nakonec nedošlo.

Britská královna tou dobou sice v zámku pobývala, podle zasvěcených ale vedou její okna na jinou stranu parku, takže "naštěstí" nic neviděla.

O nezvyklém incidentu, který se stal minulou neděli, informoval bulvární londýnský list The Sun. Královský palác ale v pátek odmítl aférku komentovat.

Milostné hrátky zhruba třicetileté dvojice trvaly asi dvacet minut. U přihlížejících vyvolaly různé reakce, od nadšených výkřiků až po hlasité odsuzování.

Někteří japonští turisté si celou scénu natáčeli a fotili. Část místních zevlounů milence povzbuzovala, ale jiní volali "hanba" a přivolali policii.

Notně podroušený pár byl ze svého konání vytržen, strávil noc v cele, aby vystřízlivěl, a byl obviněn z přestupku proti mravopočestnosti.

"Když se probudili, nemohli věřit tomu, co udělali," citoval list blíže neupřesněný zdroj.

Pokud se totiž zrovna nevěnují nemravnostem v královských zahradách, jsou oba provinilci údajně úctyhodní lidé s úctyhodným zaměstnáním.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 51 minutami

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy