Opilci souložili pod okny královského paláce

ČTK ČTK
2. 5. 2009 12:40
Londýn - Volání přírody bylo zřejmě příliš mocné a dávka alkoholu příliš velká, než aby se mladý britský pár ohlížel na to, že je zrovna v parku královského zámku ve Windsoru.
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám | Foto: Reuters

Udiveným turistům tak dopřál pohled na své sexuální radovánky.

Aktéři trapného představení ale přece jenom měli štěstí v neštěstí - k největšímu představitelnému skandálu nakonec nedošlo.

Britská královna tou dobou sice v zámku pobývala, podle zasvěcených ale vedou její okna na jinou stranu parku, takže "naštěstí" nic neviděla.

O nezvyklém incidentu, který se stal minulou neděli, informoval bulvární londýnský list The Sun. Královský palác ale v pátek odmítl aférku komentovat.

Milostné hrátky zhruba třicetileté dvojice trvaly asi dvacet minut. U přihlížejících vyvolaly různé reakce, od nadšených výkřiků až po hlasité odsuzování.

Někteří japonští turisté si celou scénu natáčeli a fotili. Část místních zevlounů milence povzbuzovala, ale jiní volali "hanba" a přivolali policii.

Notně podroušený pár byl ze svého konání vytržen, strávil noc v cele, aby vystřízlivěl, a byl obviněn z přestupku proti mravopočestnosti.

"Když se probudili, nemohli věřit tomu, co udělali," citoval list blíže neupřesněný zdroj.

Pokud se totiž zrovna nevěnují nemravnostem v královských zahradách, jsou oba provinilci údajně úctyhodní lidé s úctyhodným zaměstnáním.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy