Opilci souložili pod okny královského paláce

ČTK ČTK
2. 5. 2009 12:40
Londýn - Volání přírody bylo zřejmě příliš mocné a dávka alkoholu příliš velká, než aby se mladý britský pár ohlížel na to, že je zrovna v parku královského zámku ve Windsoru.
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám
Zámek Windsor jistě tvoří působivou kulisu milostným hrátkám | Foto: Reuters

Udiveným turistům tak dopřál pohled na své sexuální radovánky.

Aktéři trapného představení ale přece jenom měli štěstí v neštěstí - k největšímu představitelnému skandálu nakonec nedošlo.

Britská královna tou dobou sice v zámku pobývala, podle zasvěcených ale vedou její okna na jinou stranu parku, takže "naštěstí" nic neviděla.

O nezvyklém incidentu, který se stal minulou neděli, informoval bulvární londýnský list The Sun. Královský palác ale v pátek odmítl aférku komentovat.

Milostné hrátky zhruba třicetileté dvojice trvaly asi dvacet minut. U přihlížejících vyvolaly různé reakce, od nadšených výkřiků až po hlasité odsuzování.

Někteří japonští turisté si celou scénu natáčeli a fotili. Část místních zevlounů milence povzbuzovala, ale jiní volali "hanba" a přivolali policii.

Notně podroušený pár byl ze svého konání vytržen, strávil noc v cele, aby vystřízlivěl, a byl obviněn z přestupku proti mravopočestnosti.

"Když se probudili, nemohli věřit tomu, co udělali," citoval list blíže neupřesněný zdroj.

Pokud se totiž zrovna nevěnují nemravnostem v královských zahradách, jsou oba provinilci údajně úctyhodní lidé s úctyhodným zaměstnáním.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy