Od horečky sobotní noci po mafiána v Pulp Fiction. John Travolta slaví 65 let

Magazín Magazín
18. 2. 2019 13:55
Americký herec, tanečník a zpěvák 18. února slaví 65 let. Travolta se proslavil koncem 70. let ve filmech Horečka sobotní noci a Pomáda a zejména pak v kultovním filmu režiséra Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí, kde ztvárnil gangstera Vincenta Vegu. Za roli získal v roce 1994 svoji druhou nominaci na Oscara a znovu nastartoval svoji filmovou kariéru. Připomeňte si ve videu Travoltovy nejslavnější role.
Travolta slaví 65 let. Tady je kariéra předního hollywoodského fešáka od Horečky sobotní noci | Video: Magic Box, H.C.E., Bontonfilm, Saban Films
 

Právě se děje

před 8 minutami

Zeman udělil milost onkologicky nemocnému muži, který byl vícekrát nepodmíněně odsouzen za krádež a loupež. Muž žil dlouhodobě bez přístřeší

Prezident Miloš Zeman dnes udělil milost onkologicky nemocnému muži, který byl vícekrát nepodmíněně odsouzen za krádež a loupež. Zeman podle mluvčího Jiřího Ovčáčka považoval za správné učinit toto rozhodnutí i přesto, že omilostněný je recidivista a dlouhodobě žil bez přístřeší. Prezidnt poznamenal, že je potřeba muže podpořit v úsilí o vedení života, který je pro společnost přijatelný.

před 47 minutami

Zeman odvolal Kremlíka, ministerstvo dopravy povede Havlíček

Prezident Miloš Zeman odvolal ke čtvrtku z funkce ministra dopravy Vladimíra Kremlíka (za ANO). Zároveň pověřil řízením ministerstva místopředsedu vlády a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO). V čele dopravy stane od pátku.

Změnu ve vládě v pondělí navrhl premiér Andrej Babiš (ANO) kvůli kritizované zakázce na informační systém pro elektronické dálniční známky. Předseda vlády počítá s tím, že Havlíček bude řídit resort dopravy až do konce funkčního období současné vlády. To kritizují opoziční strany i vládní ČSSD.

Zdroj: ČTK
Další zprávy