Od horečky sobotní noci po mafiána v Pulp Fiction. John Travolta slaví 65 let

Magazín Magazín
18. 2. 2019 13:55
Americký herec, tanečník a zpěvák 18. února slaví 65 let. Travolta se proslavil koncem 70. let ve filmech Horečka sobotní noci a Pomáda a zejména pak v kultovním filmu režiséra Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí, kde ztvárnil gangstera Vincenta Vegu. Za roli získal v roce 1994 svoji druhou nominaci na Oscara a znovu nastartoval svoji filmovou kariéru. Připomeňte si ve videu Travoltovy nejslavnější role.
Travolta slaví 65 let. Tady je kariéra předního hollywoodského fešáka od Horečky sobotní noci | Video: Magic Box, H.C.E., Bontonfilm, Saban Films
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy