VIDEO Kdo vyhraje olympiádu v roce 2030? Víme to!

VIDEO Kdo vyhraje olympiádu v roce 2030? Víme to!
Roční snowboarďačka v růžových "dupačkách". Už umí obloučky a její pevné nožičky vyberou i karambolem zavánějící situace. Dětští ortopedi by ale možná neměli jen slova chvály...
Roční dítě sjíždí s otcem svah s umělými překážkami, rodič jistí dítě pouze hokejkou. Některé tréninkové metody jsou sporné, již jen samotný úvod, kde nutí ročního chlapečka nést si lyže. Ani některé pády nevypadají úplně bezpečně...
Ve dvou letech většina dětí ani nezačíná bruslit, tato holčička již ovládá základní krasobruslařské finesy.
Katarina a Dakota, pětiletá dvojčata, předvádějí neuvěřitelné kousky v krasobruslení sportovních dvojic.
Foto: Repro You Tube
24. 2. 2014 22:34
Podívejte se na dětské sportovní talenty, o kterých (možná) uslyšíte na jedné z nadcházejících olympiád.

Praha - Zimní olympijské hry v ruské Soči jsou minulostí. Pojďme se nyní podívat na do budoucnosti a představit si malé talenty, které třeba jednou zazáří na jedné z následujících zimních olympiád.

Objeví se na zimní olympiádě v roce 2030? Nebo se na dráhu profesionálního sportovce vůbec nevydají?

 

Právě se děje

před 23 minutami

Merkelová: Evropská unie musí vyjít z koronakrize jednotná a silnější

Hlavní prioritou začínajícího německého předsednictví Evropské unie bude, aby EU ze současné krize vyšla jednotná a silnější. Rychlé schválení balíku na pomoc ekonomikám zasaženým koronavirovými omezeními je v zájmu všech zemí bloku. Europoslancům to ve středu řekla německá kancléřka Angela Merkelová, která v Bruselu představila zásadní cíle nadcházejícího půlročního předsednictví své země.

"Je klíčové, aby lidé v nejzasaženějších regionech mohli spoléhat na naši solidaritu. Je to i v našem zájmu," prohlásila kancléřka během své první návštěvy unijní metropole od vypuknutí pandemie. Německo podle ní v zásadě podporuje návrh Evropské komise, která chce mezi unijní země rozdělit 750 miliard eur (přes 20 bilionů korun), jež si hodlá bezprecedentně vypůjčit na finančních trzích. Merkelová vyzvala lídry členských zemí, aby se nejpozději do konce července shodli na parametrech fondu, z něhož mají nejvíce čerpat koronavirem tvrdě postižené Itálie a Španělsko.

Zdroj: ČTK
Další zprávy