Gabriela Soukalová, jak ji neznáte: Zpěvačka i raubířka!

Gabriela Soukalová, jak ji neznáte: Zpěvačka i raubířka!
Gabriela Soukalová v rozhovoru pro biathlonworld.com TV pobaveně popisuje svůj první biatlonový závod v životě: "Bylo to v Harrachově. Byla jsem druhá, ale netrefila jsem osm střel z deseti." Tato vzpomínka ji velice rozesměje. Poté se smíchem dodá: "Jo, je to opravdu legrační!"
Gabriela Soukalová byla v květnu 2013 hostem Karla Šípa v pořadu Všechnopárty. Mimo jiné zde vysvětlovala, proč tak pomalu střílí. Chce si prostě trochu poležet...
Starý klip Gabriely Soukalové "Scarborough Fair". Stejně jako proslavil Simona & Garfunkela, proslavil i Gabrielu jako zpěvačku. Kamarád, s nímž klip natáčela, vyvěsil video na internet a biatlonistka začala svou amatérskou dráhu zpěvačky na biatlonových akcích.
Gabriela Soukalová zpívá s "Bond Biathlon Band" píseň "For Your Eyes Only". Písničku lze zhlédnout na You Tube jako videoklip, jinak ale byla součástí bondovky, kterou natočili přední světoví biatlonisté.
Foto: Aktuálně.cz
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
18. 2. 2014 9:59
Podívejte se na kuriózní videa stříbrné biatlonistky Gabriely Soukalové.

Praha - Patřila ke smolařům olympiády. Jeden si prohrála třemi chybami na jedné položce, v dalších dvou ztratila téměř jistou medaili poslední střelnicí.

Ve svém posledním individuálním startu, pondělním závodě na 12,5 kilometru s hromadným startem, připravila opět adrenalinovou podívanou, tentokrát se šťastným koncem. 

Po závodě se svěřila, že už se opět bála nejhoršího - že znovu mine a o medaili opět přijde. Čtyřiadvacetiletá závodnice z Jablonce nad Nisou zbývající čtyři střely zvládla a vybojovala stříbro.

Podívejte se na videa, ve kterých půvabná sportovkyně prozradí, že uměla minout i osm střel z deseti, nebo že střílí tak pomalu, aby si pěkně poležela. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
Další zprávy