Super Bowl 2016: Nudní Coldplay, provokativní Beyoncé a Lady Gaga jako z Hunger Games

Super Bowl 2016: Nudní Coldplay, provokativní Beyoncé a Lady Gaga jako z Hunger Games
Nedělní vystoupení o poločase finále ligy amerického fotbalu zahájil Chris Martin z britské kapely Coldplay písní Viva la Vida.
Za Coldplay následovali Bruno Mars a Beyoncé.
Ta představila svou novinku Formation a vzápětí oznámila světové turné.
Před zahájením Super Bowlu se fanoušci na sociálních sítích dohadovali, zda Beyoncé využije prestižního vystoupení k politickému poselství.
Foto: Reuters
ČTK ČTK, pej
8. 2. 2016 13:40
Letošní Super Bowl zahájil Chris Martin z britské kapely Coldplay písní Viva la Vida. Americký fotbalový svátek svým vystoupením zpestřili i Beyoncé a Bruno Mars. Hymnu, kterou zakončil tradiční přelet stíhaček, zazpívala Lady Gaga.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy