Nejdražší reklamy roku. Celebrity, rychlá auta i pivní humor

Podívejte se na reklamní sporty pro letošní Super Bowl
T-Mobile, v hlavní roli Kim Kardashian
Mercedes Benz
Bud Light
Victoria’s Secret
Foto: YouTube repro
Magazín Magazín
Aktualizováno 29. 1. 2015 22:59
Podívejte se na nejzajímavější reklamní spoty, které se budou vysílat během nedělního finále amerického fotbalu, tzv. Super Bowlu.

Videogalerie – Nedělní finále amerického fotbalu bude u televizních obrazovek sledovat přes 110 milionů diváků. Super Bowl je ve Spojených státech mimořádnou sportovní událostí, mezi diváky je oblíbený i kvůli reklamám, které společnosti natáčejí speciálně pro tuto příležitost.

Cena za třicetivteřinový spot na televizi NBC se pohybuje okolo 4,5 milionu dolarů (zhruba 110 milionů korun), reklamní bloky jsou od začátku ledna vyprodány, informuje Business Insider.

Podívejte se na nejzajímavější reklamní spoty, které se budou vysílat v neděli 1. února během Super Bowlu. V zápase o Lombardiho trofej se utkají New England Patriots a loňští vítězové Seattle Seahawks.  

 

Právě se děje

Aktualizováno před 32 minutami

Protidrogová centrála odhalila prodej drog na darknetu, odběratelé byli z celého světa

Národní protidrogová centrála ve spolupráci s celníky a Českou poštou odkryla dva případy prodeje drog přes skrytou část internetu, takzvaný darknet. Drogy posílali pachatelé "ve velkém rozsahu" z území České republiky do celého světa. Na středeční tiskové konferenci to řekl ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. Měsíčně podle něj rozeslali řádově kilogramy drog.

Policisté pachatele zadrželi při dvou operacích s krycím názvem Airbus a Komp. V prvním případě byla zatčena pětičlenná skupina osob ve věku 25 až 28 let, ve druhém jeden pachatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy