Slunce a moře květin. Do kalifornských "Varů" zamířily s rozvolněním davy lidí

Slunce a moře květin. Do kalifornských "Varů" zamířily s rozvolněním davy lidí
Návštěvníci se do ní podívali po necelém roce.
... i celé rodiny v ní lovily fotky s květinami v pozadí.
Zatímco do Česka se na čas vrátily mrazy, v Kalifornii svítí slunce a je příjemných 24 stupňů Celsia.
Skupinky přátel...
Foto: Reuters
Magazín Magazín
7. 4. 2021 9:20
Zatímco do Česka se na čas vrátily mrazy, v Kalifornii svítí slunce a je příjemných 24 stupňů Celsia. Po mírném rozvolnění otevírají například sportovní stadiony a koncem dubna i Disneyland. Ve městě Carlsbad (Karlovy Vary) návštěvníky přivítala zahrada jménem Flower Field, která po necelém roce znovu nabízí pohled na 70 milionů rozkvetlých květin. Vyfotit se s nimi v pozadí nalákalo davy lidí.

Zahrada Flower Field se nachází ve městě Carlsbad, které má v češtině ekvivalent, v překladu jsou to doslovně Karlovy Vary. Ty americké však leží kousek od San Diega a v tuto roční dobu nabízí pohled na 70 milionů květů. Jak informuje agentura Reuters, kvůli opatření ohledně koronaviru byla zahrada devět měsíců zavřená. Podívejte se, jak si první návštěvníci užívali slunce a moře květin.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy