Slavné hollywoodské rozvody. Láska nevyšla Madonně, Demi Moore i Tomu Cruisovi

Slavné hollywoodské rozvody
14. září 2006 - Americká zpěvačka Whitney Houstonová požádala o rozvod se zpěvákem Bobbym Brownem. Pár spolu byl od roku 1992, manželství bylo oficiálně rozvedeno v roce 2007.
17. března 2008 - Rozvodový soud rozhodl, že britská modelka Heather Millsová získá odstupné 24,3 milionu liber od zpěváka Paula McCartneyho. Manželství trvalo šest let.
13. dubna 2009 - Manželka herce a režiséra Mela Gibsona Robyn podala po 29 letech manželství žádost o rozvod. Manželé žili odloučeně už od roku 2006.
Březen 2010 - Po sedmi letech manželství oznámili rozchod britská herečka Kate Winsletová a britský režisér Sam Mendes.
Foto: Profimedia.cz
ČTK Magazín ČTK, Magazín
Aktualizováno 21. 9. 2016 18:53
Angelina Jolie a Brad Pitt nejsou jediný slavný hollywoodský pár, kterému vztah nevydržel.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 36 minutami

Výbuch v Afghánistánu zabil nejméně 30 vojáků

Nejméně 30 příslušníků ozbrojených sil přišlo dnes o život a dalších 24 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje. Mohutnou explozi vyvolala bomba nastražená v automobilu před vojenskou základnou.

Agentura AP informuje kromě útoku v Ghazní o dalším sebevražedném atentátu za pomoci bomby umístěné v automobilu na jihu země. Terčem se stal konvoj šéfa tamní provinční rady. AP píše s odkazem na mluvčího provincie o nejméně třech mrtvých a 21 zraněných včetně dětí. K žádnému z útoků se zatím nikdo nepřihlásil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy