FOTO Jak vypadají jídla připravená pro vitariána?

FOTO Jak vypadají jídla připravená pro vitariána?
Okurkové špagety dělané ve spirálizéru
Sunburger ze sušené placky plněný zeleninou s pistáciovým pestem s hranolky z bílé ředkve obarvené kurkumou.
V salátu caprese místo  místo mozarelly fermetovaný sýr připraven z oříšků.
Místo vařené rýže je v sushi rozdrcený květák.
Foto: Vojtěch Marek
Vojtěch Marek Vojtěch Marek
19. 8. 2014 17:55
Okurkové špagety, salát caprese nebo thajská kokosová polévka. Na čem dalším si můžete pochutnat v restauraci připravující syrové (raw) pokrmy.
 

Právě se děje

před 57 minutami

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy