Obrazem: Saskia Burešová slaví 70 let, za půl století v televizi takřka nezestárla

Obrazem: Saskia Burešová slaví 70 let, za půl století v televizi takřka nezestárla
Populární televizní hlasatelka a moderátorka Saskia Burešová slaví 70 let.
Na obrazovce Československé televize se poprvé objevila v roce 1967 v pořadu Poštovní schránka, který uváděla společně s Karlem Hrubešem.
“Dobrý večer, vážení diváci,” vítala následně dlouhé roky diváky coby televizní hlasatelka. Na této pozici vydržela až do konce roku 2005, kdy Česká televize profesi zrušila.
"Nic jsem netušila a odvysílala přehled pořadů. Poté za mnou přišel tehdejší vedoucí Jindřich Laštůvka a řekl mi: To je tvoje poslední služba. Tak jsem poděkovala a přiznám se, že mi to do jisté míry vyhovovalo,” zavzpomínala na konec v rozhovoru pro iDnes.cz.
Foto: ČTK
Magazín Magazín
29. 7. 2016 8:00
Populární televizní hlasatelka slaví kulaté narozeniny. Tvář pořadu Kalendárium a jedna z nejznámějších televizních hlasatelek se na obrazovkách Československé a později České televize objevuje od roku 1967. I kvůli svému permanentnímu vzhledu si vysloužila přídomek "nestárnoucí".
 

Právě se děje

před 55 minutami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy