FOTO Pohřeb Ivety Bartošové. Chyběli nejbližší příbuzní

Pohřeb Ivety Bartošové
Celou dobu místo monitorovala i policejní hlídka.
Na žádost vdovce Josefa Rychtáře zajišťovala jeho bezpečnost i pořádek na pohřbu také osobní ochranka.
Přítomni byli i zdravotníci. Čekala se totiž účast většího počtu lidí, kteří se chtěli se zpěvačkou rozloučit.
V prostoru krematoria čekali i lidé, kteří celý pohřeb sledovali z povzdálí. Rozloučení bylo totiž striktně jen pro rodinné příslušníky.
Foto: herminapress.cz
ČTK jaz, ČTK
12. 5. 2014 15:01
V malé obřadní síni strašnického krematoria v Praze se dnes odpoledne uskutečnilo za zavřenými dveřmi poslední rozloučení se zpěvačkou Ivetou Bartošovou.

Praha - Nejbližší rodinní příslušníci Ivety Bartošové podle zjištění ČTK na pohřeb, který trval asi 15 minut, nepřijeli. Nepřišel ani nikdo z jejích kolegů a známých osobností.

Třináct dní po smutné události pohřeb zorganizoval její manžel Josef Rychtář jako neveřejný pietní akt určený jen pro zvané hosty. Nereflektoval tak přání zpěvaččiny rodiny, která chtěla, aby se poslední rozloučení uskutečnilo v jejím rodišti ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Veřejnosti byl pohřeb uzavřen, na což před vchodem do smuteční síně dohlížela ochranka. Bránila vstupu zejména médiím, která do Strašnic zavítala v hojném počtu. Rychtář přijel do krematoria zadním vchodem, kde byly přistaveny dvě sanitky a na průběh obřadu dohlíželi dva policisté.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy