Vídeňský Ples v opeře rozzářila ex herce George Clooneyho

Elisabett Canalis a Richard Lugner
Budova Státní opery ve Vídni se stala místem konání 59. Plesu v opeře.
V hlavním městě Rakouska se každoročně koná 450 plesů. Ten v opeře patří mezi ty nejvýznamnější.
Stejně jako na tom pražském se zde totiž každoročně schází mnoho známých osobností.
Podle informací tiskové agentury DPA byla mezi hosty rovněž britská modelka Naomi Campbell nebo výstřední německý módní návrhář Harald Glööckler.
Foto: Reuters
ČTK Reuters, ČTK, pej
13. 2. 2015 11:15
Ve čtvrtek 12. února se konal 59. Ples v opeře ve Vídni. Jak se tančilo na jednom z nejslavnějších plesů na světě?

Vídeň - Vídeňská státní opera na Ringstraße se stala místem konání 59. Plesu v opeře. Ten začal jako obvykle promenádou osobností na červeném koberci.

Letos se mezi hosty objevila například britská topmodelka Naomi Campbell, italská herečka Elisabetta Canalis nebo německý návrhář Harald Glööckle.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Sanitka srazila v Praze na přechodu chodkyni, žena je vážně zraněná

Vážná zranění utrpěla ve středu večer chodkyně, kterou na pražských Vinohradech srazila převozová sanitka, řekla mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají případné svědky, aby se jim přihlásili, uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Auto osmadvacetiletou chodkyni srazilo na křižovatce Anglické a Londýnské ulice kolem 19:40, řekla policejní mluvčí. Neupřesnila, zda se nehoda odehrála na přechodu.

Záchranáři sraženou ženu odvezli do nemocnice. "Utrpěla mnohočetná poranění," uvedla Poštová. Zdůraznila, že se nejednalo o vozidlo pražských záchranářů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy