Američané volili "Slavíky". Cenu získali Johnny Depp, Chirurgové i Sandra Bullock

Američané volili "Slavíky".
Slavnostní předávání amerických cen People's Choice Awards se již pošesté konalo v Los Angeles. O vítězích rozhodují lidé svým hlasováním přes internet. (na snímku herec Jack Black)
Slavnostní večer zahájila americká komička, herečka a zpěvačka Jane Lynch.
První ročník se konal v roce 1975. (na snímku vítěz kategorie Nejlepší herec ve filmovém dramatu, Johnny Depp)
Ceny se udělují lidem a nejlepším počinům z oblasti hudby, televize a filmu. (na snímku herec Vin Diesel s cenou za Nejlepší akční film).
Foto: Reuters
Reuters Magazín Reuters, Magazín
7. 1. 2016 10:54
V Kalifornii se ve středu večer udílely ceny v rámci 42. ročníku People's Choice Awards, kterým vévodili televizní seriál Chirurgové, film Avengers: Age of Ultron nebo kanadský zpěvák The Weeknd. Cenu si rovněž odnesli Sandra Bullock a Johnny Depp.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výjimku z nošení roušek dostanou děti do 2 let a řidiči, kteří jsou v autě sami

Zákaz vycházení bez pokrývky nosu a úst, který platí od 19. března, se nově nebude vztahovat na děti do dvou let věku a řidiče, kteří jsou v motorovém vozidle sami. Na dnešním zasedání toto usnesení schválila vláda, informoval na tiskové konferenci ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Podle ministra výjimka vznikla po konzultaci s odborníky. Poměrně dlouho se diskutovala smysluplnost nošení v roušky v takových případech, uvedl Vojtěch.

Zdroj: ČTK
Další zprávy