reklama
 
 

Soukromý ostrov snů je na prodej. Stačí zaplatit 275 milionů

28. 5. 2015 13:50
Luxusní soukromý ostrov jde do prodeje po 30 letech a leží jen hodinu jízdy od Manhattanu.

New York – Tavern Island se po mnoha letech opět objevil v nabídkách realitních kanceláří. Unikátní ostrov u břehů státu Connecticut s rozlohou cca 14 tisíc metrů čtverečních je na prodej za 11 milionů dolarů (v přepočtu cca 275 milionů korun).

Soukromý ostrov, který byl poprvé osídlen Evropany už v roce 1651, je ideálním místem, kde si odpočinout od civilizace, přičemž je vzdálený jen hodinu cesty od Manhattanu.

Luxus, který si užívala i Marilyn Monroe

Na ostrově se nachází třípodlažní tudorovské sídlo z roku 1900 s kazetovými stropy, šesti ložnicemi, sedmi koupelnami, dvěma kancelářemi a posilovnou. Nedaleko je dům pro hosty a také přístavní dům s velkou hernou. Nechybí ani venkovní bazén, čtyři pláže a kotviště.

Tavern Island je přístupný celoročně a prodává se i se dvěma čluny a pevninským parkovištěm na druhé straně. Prodávajícím je americký finančník Albert L. Zesiger s manželkou, kteří ostrov vlastnili celých 30 let. Majitelem byl ale také textař a broadwayský producent Billy Rose, na jehož ostrovní večírky jezdila i slavná Marilyn Monroe.

autor: jaz | 28. 5. 2015 13:50

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama