Soukromý ostrov snů je na prodej. Stačí zaplatit 275 milionů

Tavern Island
Ostrov má cca 14 tisíc metrů čtverečních.
Hlavní sídlo má šest ložnic a sedm koupelen.
Součástí je i bazén, posilovna a parní lázeň.
Z každé místnosti je krásný výhled.
Foto: Spotlight Home Tours
jaz
28. 5. 2015 13:50
Luxusní soukromý ostrov jde do prodeje po 30 letech a leží jen hodinu jízdy od Manhattanu.

New York – Tavern Island se po mnoha letech opět objevil v nabídkách realitních kanceláří. Unikátní ostrov u břehů státu Connecticut s rozlohou cca 14 tisíc metrů čtverečních je na prodej za 11 milionů dolarů (v přepočtu cca 275 milionů korun).

Soukromý ostrov, který byl poprvé osídlen Evropany už v roce 1651, je ideálním místem, kde si odpočinout od civilizace, přičemž je vzdálený jen hodinu cesty od Manhattanu.

Luxus, který si užívala i Marilyn Monroe

Na ostrově se nachází třípodlažní tudorovské sídlo z roku 1900 s kazetovými stropy, šesti ložnicemi, sedmi koupelnami, dvěma kancelářemi a posilovnou. Nedaleko je dům pro hosty a také přístavní dům s velkou hernou. Nechybí ani venkovní bazén, čtyři pláže a kotviště.

Tavern Island je přístupný celoročně a prodává se i se dvěma čluny a pevninským parkovištěm na druhé straně. Prodávajícím je americký finančník Albert L. Zesiger s manželkou, kteří ostrov vlastnili celých 30 let. Majitelem byl ale také textař a broadwayský producent Billy Rose, na jehož ostrovní večírky jezdila i slavná Marilyn Monroe.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Ministerstvo zemědělství poslalo odpověď na bruselský audit k střetu zájmů Babiše

Ministerstvo zemědělství v pondělí odeslalo odpověď na bruselský audit zemědělských dotací ohledně střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), informoval ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD). Obsah odpovědi nekomentoval. Česko mělo na odpověď na předběžnou auditní zprávu čas do 20. září. "Odpověď na audit Evropské komise zpracoval Státní zemědělský intervenční fond (SZIF). A bylo to odesláno prostřednictvím ministerstva. Takže by to mělo být dneska nebo zítra předáno," uvedl Toman.

Další zprávy