Český slavík 2014 obrazem: Dojatý Gott i jízlivá Farna

Český slavík 2014 obrazem: Dojatý Gott i jízlivá Farna
Večerem ve Státní opeře provázel Libor Bouček.
V kategorii zpěvaček zabodovala Ewa Farna, která obsadila třetí místo. Před nedávnem vydala nové album Leporelo. "Nejsem celebrita, která jenom kyne, ale také zpívá," podotkla jízlivě zpěvačka směrem k bulváru, který v posledních měsících řeší její tělesnou váhu.
Jedním z vyhlašujících byl i fotograf Jan Saudek.
Během večera si spolu zazpívali Radek Banga z Gipsy.cz a Karel Gott.
Foto: Hermína
Magazín ČTK Hermína, Magazín, ČTK
30. 11. 2014 10:35
Podívejte se na fotky z vyhlášení i zákulisí ankety Český slavík 2014, která proběhla v sobotu 29. listopadu ve Státní opeře v Praze.

FotogalerieČeským slavíkem se stal již po devětatřicáté zpěvák Karel Gott, nejoblíbenější zpěvačkou pak Lucie Bílá. V kategorii hudebních skupin zvítězila kapela Kabát

Objevem roku je podle hlasování diváků zpěvačka Elis. Bodovaly i kapely Chinaski a Kryštof, které si odnesly stříbrného, resp. bronzového slavíka. 

Podívejte se, jak probíhal slavnostní večer i následný večírek. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Makedonská pohraniční stráž našla opuštěný kamion se 47 migranty

Hlídka pohraniční stráže Severní Makedonie objevila v blízkosti hranic s Bulharskem a Řeckem opuštěný kamion, v němž bylo pět desítek ilegálně cestujících migrantů.

Kamion, jehož řidič utekl, hlídka objevila v pátek pozdě večer. V nákladním prostoru tohoto vozidla se schovávalo 47 migrantů pocházejících z Afghánistánu, Pákistánu a Iráku, informovala policie.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Hokejový útočník Frk podepsal novou smlouvu s Los Angeles

Hokejový útočník Martin Frk podepsal novou dvouletou smlouvu s Los Angeles. Šestadvacetiletý hráč by si v příštích dvou letech měl v NHL vydělat celkem 1,45 milionu dolarů. Kings o tom informovali na svém oficiálním webu.

Odchovanec Karlových Varů zamířil do Los Angeles před sezonou, v předešlých letech působil v kanadsko-americké soutěži v organizaci Detroitu. Za Kings Frk zatím odehrál osm zápasů, vstřelil pět branek a přidal asistenci. Většinu sezony působil na farmě v týmu Ontario Reign v nižší AHL.

Frk působí v zámoří od roku 2010, po třech letech v juniorské soutěži QMJHL se snažil prosadit do kádru Detroitu, což se mu stabilně podařilo jen v sezoně 2017/18, kdy za Red Wings odehrál 68 utkání s bilancí jedenácti branek a čtrnácti asistencí. Většinu času strávil útočník s vyhlášenou tvrdou střelou na farmách v AHL a ECHL. Celkem zatím v NHL nastoupil k 108 utkáním (17+20).

Loni se rodák z Pelhřimova domluvil na smlouvě s Los Angeles, která mu v případě pobytu v NHL zajišťovala plat 700.000 dolarů. Podle nového kontraktu si mírně polepší, podle webu capfriendly.com má ale garantovaný stejný plat v NHL i AHL.

Další zprávy