Sbohem, Tomáši! Fanoušci se na Mezi plotech loučili s Klusem děkovnými transparenty

Sbohem, Tomáši! Fanoušci se na Mezi plotech loučili s Klusem děkovnými transparenty
Jedno z prvních vystoupení v první den festivalu na hlavní scéně Central Park patřilo Marku Ztracenému.
Pod pódiem vládla pohodová nálada. A to i navzdory zákazu konzumace alkoholických nápojů.
Součástí programu byla také divadelní představení. Při vystoupení Simony Babčákové a její improvizační skupiny NO A! praskalo Divadlo Za Plotem ve švech.
Alternativní zóna patřila nekomerčním umělcům. Velice příjemně překvapila zpěvačka Jana Lota.
Foto: Andrea Vašáková
Andrea Vašáková
28. 9. 2015 14:42
V areálu Psychiatrické nemocnice v Bohnicích proběhl o minulém víkendu multižánrový festival Mezi ploty. Vystoupili na něm například kapely Sto zvířat, Kašpárek v rohlíku, Monika Načeva a Michal Pavlíček, zpěvačka Ewa Farna nebo zpěvák Dan Bárta. Svůj poslední koncert na festivalu odehrál Tomáš Klus, který ohlásil roční pauzu. Podívejte se na fotoreportáž z festivalu.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy