Provokatérka Madonna v Praze. Světovou show do Česka přiváží 33 kamionů a 13 autobusů

Provokatérka Madonna v Praze. Světovou show do Česka přiváží 33 kamionů a 13 autobusů
Celosvětově prodala přes 300 milionů desek a jako nejúspěšnější sólová zpěvačka se dostala i do Guinnessovy knihy rekordů.
Madonna vždy platila za originální provokatérku, která umí udělat velkolepou show.
Přestože v míře provokací již dnes zaostává za svými podstatně mladšími kolegyněmi, jako jsou zpěvačky Miley Cyrus nebo Lady Gaga, ani s blížící se šedesátkou se nebojí předvést svoje tělo v odvážných kostýmech.
Její koncerty jsou plné převleků - jednou je za odvážnou školačku, jindy za drsnou motorkářku nebo její vizáž připomíná trenérku fitness.
Foto: ČTK
Magazín ČTK Magazín, ČTK
6. 11. 2015 9:14
Americká zpěvačka Madonna, která v sobotu 7. listopadu a pro velký zájem také o den později vystoupí v Praze, se mezi špičkou světové hudební scény drží už více než tři desetiletí. Popová diva se v Praze zastaví v rámci aktuálního turné k desce Rebel Heart, které odstartovala letos v září v Kanadě a ukončí ho v březnu 2016 v Austrálii.

Americká popová hvězda Madonna na svých vystoupeních v pražské O2 areně 7. a 8. listopadu nabídne program, který budou téměř z poloviny tvořit písně z jejího nového alba Rebel Heart.

Evropskou část jejího světového turné zahájil ve středu koncert v Kolíně nad Rýnem, kde zpěvačka přezdívaná královna popu vystoupí i dnes. Zahrála dvě desítky písní a přídavek Holiday, z toho devět z poslední desky.

Show, kterou do metropole přiveze 33 kamionů a 13 autobusů, zahájila nová píseň Iconic. V průběhu večera dále z Rebel Heart zazněla titulní píseň, úspěšný singl Living for Love a skladby Bitch I'm Madonna, Body Shop, Devil Pray, HeartBreakCity, Holy Water a Unapologetic Bitch.

 

Právě se děje

Další zprávy