Striptýzový klub kvůli koronaviru udělal z dívek poslíčky. Rozvážejí jídlo a tancují

Striptýzový klub kvůli koronaviru udělal z dívek poslíčky. Rozvážejí jídlo a tancují
Klub Lucky Devil Lounge v jihovýchodním Portlandu je od půlky března zavřený kvůli opatřením proti koronaviru. Majitel provozovny Shon Boulden na nic nečekal a předělal kuchyň tak, aby mohla rozvážet jídlo nebo ho nabízet lidem, kteří jedou zrovna kolem.
Jenže zájem o služby Lucky Devil Lounge samozřejmě ochladl, hlavní atrakcí klubu totiž byly místní tanečnice. Boulden v rozhovoru pro agenturu Reuters řekl, že v zoufalosti napsal na Twitter návrh, že jídlo možná budou rozvážet tanečnice.
Tweet myslel hlavně jako vtip, ze kterého se stal ale virál a později i jedna z možností, jak zachránit podnik a práci zaměstnankyň.
Během několika týdnů tak Lucky Devil Lounge přišel se dvěma novými nabídkami pro dospělé zákazníky. V obou případech v nich figurují spoře oděné tanečnice, které buď řidičům zpříjemňují čekání na oběd tanečním vystoupením...
Foto: Reuters
Magazín Magazín
29. 4. 2020 14:57
Oregonský striptýzový klub se kvůli koronaviru vrátil ke svým burleskním kořenům. Jídlo zákazníkům doručují místní tanečnice, které pokrmy i rozvážejí. Novou nabídku si chválí jak hosté, tak samotné zaměstnankyně, které kvůli zavřenému podniku přišly o spropitné, jež tvoří velkou část jejich příjmů. Podívejte se, jak nový koncept nazvaný Food 2 Go-Go vypadá.

Klub Lucky Devil Lounge v jihovýchodním Portlandu je kvůli opatřením proti koronaviru zavřený od půlky března. Shon Boulden, majitel provozovny, která hostům nabízí i jídlo, na nic nečekal a předělal kuchyň tak, aby mohla rozvážet pokrmy nebo je nabízet lidem, kteří jedou zrovna kolem.

Jenže zájem o služby Lucky Devil Lounge samozřejmě ochladl, hlavní atrakcí klubu totiž byly místní tanečnice. Boulden v rozhovoru pro agenturu Reuters řekl, že v zoufalosti napsal na Twitter návrh, že jídlo by mohly rozvážet tanečnice.

Tweet myslel hlavně jako vtip, ze kterého se stal ale virál a později i jedna z možností, jak zachránit podnik a práci zaměstnankyň.

Během několika týdnů tak Lucky Devil Lounge přišel se dvěma novými nabídkami pro dospělé zákazníky. V obou případech v nich figurují spoře oděné tanečnice, které buď řidičům zpříjemňují čekání na oběd tanečním vystoupením, nebo jim jídlo dovezou domů. Podnik si za to účtuje přirážku 30 dolarů, ceny jídla zůstávají stejné.

První dny se u podniku tvořily kolony, auta projížděla velkými stany, v nichž roznášely jídlo tanečnice, které měly na sobě roušky či gumové rukavice. "Ohlas nás všechny překvapil, je to úžasné," tvrdí majitel.

Ve stanu bylo poměrně živo, o zábavu se staral DJ a nechyběla světelná show.

Boulden tvrdí, že klub momentálně vydělává jen šestinu svých obvyklých příjmů a většina zaměstnankyň pobírá peníze ve výši minimální mzdy, velkou část jejich peněz totiž tvoří "dýška" od zákazníků. A ta se teď pomalu vracejí.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy