Bond. James Bond, zaznělo Londýnem. Světové premiéry Spectre se účastnila i Kate s Williamem

Lea Seydoux, Daniel Craig a Monica Bellucci
Na premiéru čtyřiadvacáté bondovky se v Londýně vydaly tisíce fanoušků, v Royal Albert Hall se jí zúčastnili nejen členové filmového štábu, ale i princ William s manželkou a princ Harry. (Na snímku s režisérem filmu Samem Mendesem a producentem Michaelem G. Wilsonem.)
Očekávání kolem filmu posilují i filmoví kritici: ti už nějakou dobu pějí na Spectre chválu a tvrdí, že jde o stylový návrat k bondovské klasice. (na snímku Daniel Craig)
"Bond a Daniel Craig jsou zpátky v neuvěřitelně vzrušujícím, působivém, téměř operně gradovaném dobrodružství agenta 007," napsal recenzent listu The Guardian Peter Bradshaw. (na snímku princ William)
Natáčení Spectre spolklo téměř 300 milionů eur (asi osm miliard korun), filmovalo se v Římě, v Mexiku, v rakouských Alpách či v Maroku a diváky mají opět ohromit nejrůznější technické "vychytávky" a samozřejmě i luxusní automobily. (na fotce vévodkyně Kate, princ William a princ Harry)
Foto: Reuters
ČTK ČTK, Reutres
27. 10. 2015 9:50
Tisíce fanoušků se v pondělí večer vypravily na světovou premiéru bondovky s pořadovým číslem 24. Slavnostní projekce v londýnské Royal Albert Hall se kromě filmového štábu zúčastnil rovněž princ William, vévodkyně Kate nebo princ Harry.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy