Foto: Lidé se loučí s Princem. Pláčou a tančí

Foto: Lidé se loučí s Princem. Pláčou a tančí
Fanoušci pokládali květiny nejenom před Princovým domem, ale na hudební legendu vzpomínali i před klubem First Avenue v Minnesotě, který je úzce spjatý s počátkem jeho kariéry.
Připomenout si hudební legendu přišly desítky lidí.
Fanoušci v Minnesotě.
...
Foto: Reuters
Lidé v Americe se loučili s Princem. Režisér a herec Spike Lee uspořádal na jeho počest taneční párty, v Los Angeles se rozsvítila radnice.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Vrtulník, při jehož nehodě v USA zemřel Petr Kellner a další lidé, před pádem pomalu manévroval těsně nad vrcholem hřebene, uvedli vyšetřovatelé

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy