FOTO Lekce stylu v podání fashion blogerky Evy Mazuchové

Eva Mazuchová
"Zelená je moje oblíbená barva," svěřila se Eva svým čtenářům na blogu.
Šála a lodičky? Jde to! "Když je chladno, vídám spoustu holek, které se zachumlají do šály a mají relativně lehký outfit. A není to vůbec špatný nápad, že?"
Dlouhé lehké cardigany jsou "must-have" této sezóny.
"Když nevím, co si na sebe vzít do práce, tak jdu v černé nebo černobílé. V této kombinaci člověk nemůže šlápnout vedle," radí Eva.
Foto: Eva Mazuchová
Michaela Bartošová Michaela Bartošová
27. 5. 2015 17:15
Na večírek, do kanceláře, na svatbu i k moři. Inspirujte se londýnskou módou, průvodcem vám bude milovnice módy, blogerka Eva Mazuchová.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 hodinami

Britská policie řešila tanker v Lamanšském průlivu. Na palubě byli černí pasažéři

Britská policie spolu s pobřežní a pohraniční stráží v neděli zasahovaly kvůli incidentu na ropném tankeru v Lamanšském průlivu jižně od ostrova Wight. Důvodem bylo několik černých pasažérů, kteří podle sdělení policie slovně vyhrožovali posádce. Informovala o tom agentura Reuters. Rozhlas ostrova Wight večer oznámil, že operace skončila zatčením sedmi podezřelých.

"Na palubě tankeru bylo několik černých pasažérů, kteří slovně vyhrožovali posádce. Nikdo nebyl zraněn," uvedla policie v prohlášení. BBC citovala právníky řeckého majitele lodi, podle nichž "stoprocentně nejde o únos", jak se předtím také spekulovalo.

K lodi, která se plaví pod liberijskou vlajkou, vyrazila v neděli plavidla pobřežní stráže i vrtulníky. Tanker Nave Andromeda, dlouhý 228 metrů, podle AP vyplul 6. října z Lagosu v Nigérii a do jihoanglického přístavu Southampton měl dorazit dnes dopoledne.

Zdroj: ČTK
Další zprávy