Gott vyprodal O2 Arenu. Vestoje mu tleskalo 12 tisíc lidí

Gott vyprodal O2 Arenu. Vestoje mu tleskalo 12 tisíc lidí
Gott za doprovodu kapely Boom!Band otevřel vystoupení písní Hudba se mnou vchází.
V hledišti sedělo mnoho známých osobností. Koncert si nenechal ujít ani herec Miroslav Donutil.
Mezi skladbami Gott s humorem hovořil mimo jiné o své kariéře.
Během tříhodinového koncertu nabídl přibližně čtyři desítky starších i nových písní provázené různými projekcemi.
Foto: Hermína
ČTK Hermína, ČTK
7. 12. 2014 15:00
Čtyři přídavky a aplaus vestoje provázely závěr včerejšího koncertu Karla Gotta před zaplněným hledištěm vysočanské O2 areny. Podívejte se na fotografie z koncertu.

Fotogalerie – První pražský koncert letošního Gottova turné podle pořadatelů přilákal do O2 areny 12 tisíc diváků. Mnohonásobný zlatý slavík zahájil letošní sérii vystoupení 27. října v Žilině. Turné zakončí pondělní vystoupení, opět ve vysočanské O2 areně.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Biden chce prodloužit smlouvu s Ruskem o kontrole jaderných zbraní, Kreml to vítá

Americký prezident Joe Biden bude usilovat o pětileté prodloužení dohody s Ruskem o kontrole jaderných zbraní Nový START. Napsal to dnes deník The Washington Post (WP) a zprávu později potvrdila i prezidentova mluvčí. Smlouva byla podepsaná v roce 2010 v Praze a její platnost vyprší 5. února.

Antony Blinken, jehož Biden nominoval do funkce šéfa diplomacie, informoval Kongres, že Bidenova administrativa hodlá usilovat o pětileté prodloužení smlouvy. Kreml oznámil, že takové prodloužení uvítá.

Jak napsal WP, o prodloužení klíčového dokumentu, i když méně než o pět let, usilovala v posledních měsících i předchozí administrativa Donalda Trumpa. Nepodařilo se jí to kromě jiného kvůli tomu, že americký zmocněnec pro jadernou problematiku strávil měsíce přesvědčováním Číny, aby se k dohodě připojila. O možnosti zahrnout do prodloužené dohody Čínu se zmínil i generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Zdroj: ČTK
Další zprávy