Babiš, Gates i Kate Upton. Kdo vše se polil ledovou vodou?

Babiš, Gates i Kate Upton. Kdo vše se polil ledovou vodou?
Do akce se zapojil i Bill Gates, který pro tento účel sestrojil důmyslné zařízení
George Bush chtěl původně vypsat jenom šek, ale jeho žena Laura byla proti.
Do výzvy se zapojil i Andrej Babiš, přispěl tisíc dolarů. Nominoval ho Radek Štěpánek.
Republikán Mitt Romney a bývalý guvernér státu Massachusett.
Foto: YouTube repro / koláž Aktuálně.cz
Magazín Magazín
26. 8. 2014 12:00
Cílem Ice Bucket Chalenge je pomoct nadaci bojující proti Lou Gehrigově nemoci. Na kontě má díky "ledové výzvě" přes 53 milionů dolarů.

Video – Kdo se v posledních dnech a týdnech nepolil ledovou vodou, jako by ani nebyl. Kyblík s vodou na sebe obrátili i Bill Gates, George Bush nebo naposledy český ministr financí Andrej Babiš.

Někteří pojali "výzvu" po svém, například hollywoodský herec Charlie Sheen se místo vodou "polil" 10 tisíci dolary, které zároveň věnoval na boj proti amyotrofické laterální skleróze (ALS), též známé jako Lou Gehrigova nemoc. Jeho herecký kolega Patrick Stewart si pro změnu na led nalil whisky a následně vypsal šek.

Smyslem celé akce je přispět organizaci pomáhající lidem postiženým ALS, díky finančním darům již vybrala přes 53 milionů dolarů. Podívejte se, kdo ze světových i českých osobností se polil pro dobrou věc.

_____

Máte rádi zpravodajský on-line deník Aktuálně.cz? Nominujte nás v anketě českého internetu Křišťálová lupa. Hlasovat můžete zde. Za Váš hlas děkujeme!

 

Právě se děje

Další zprávy